RTG u ranoj trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dmarjano

    dmarjano

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    Moj trenutno najveći strah je RTG koji su mi radili dok nisam znala da sam trudna.
    Zadnja M je bila 4.9, a 23.9 sam imala prometnu nesreću u kojoj mi je stradao vrat i radili su mi RTG vratne kraljeznice.
    Danas sam saznala da sam trudna.
    Bojim se kao nikada u životu. 
    Je li neka od vas  imala takvo iskustvo?

  • Bbebach

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    dmarjano

    Pozdrav svima,
    Moj trenutno najveći strah je RTG koji su mi radili dok nisam znala da sam trudna.
    Zadnja M je bila 4.9, a 23.9 sam imala prometnu nesreću u kojoj mi je stradao vrat i radili su mi RTG vratne kraljeznice.
    Danas sam saznala da sam trudna.
    Bojim se kao nikada u životu.
    Je li neka od vas imala takvo iskustvo?


    Jutro! Osobno nisam ali znam cure koje jesu i sve je okej! Biti će i kod tebe jer je sniman vrat kako pišeš i samo polako, opusti se i otiđi na pregled kod gin i lijepo se javi! Biti će sve 5, ne brini!

  • Avatar dmarjano

    dmarjano

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Bebach

    dmarjano

    Pozdrav svima,
    Moj trenutno najveći strah je RTG koji su mi radili dok nisam znala da sam trudna.
    Zadnja M je bila 4.9, a 23.9 sam imala prometnu nesreću u kojoj mi je stradao vrat i radili su mi RTG vratne kraljeznice.
    Danas sam saznala da sam trudna.
    Bojim se kao nikada u životu.
    Je li neka od vas imala takvo iskustvo?

    Jutro! Osobno nisam ali znam cure koje jesu i sve je okej! Biti će i kod tebe jer je sniman vrat kako pišeš i samo polako, opusti se i otiđi na pregled kod gin i lijepo se javi! Biti će sve 5, ne brini!


    Hvala na potpori i pozitivnim vibracijama.
    Malo sam se smirila.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.