Seksualni život partnera nakon rođenja djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marina29

    Marina29

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Više nas je više  Ja sam tek u 11 tjednu trudnoće i jedva da mi se nazire trudnički stomak ali se sex promijenio 100% tj gotovo da ga nema. Ja nemam gotovo nikakve želje a i kad hoću muž neće jer kaže da nas ne želi ozljediti :D i onda me samo mazi i ljubi po stomaku i to je to. Trenutno mi ta situacija ne smeta ali do kraja trudnoće je daleko, šta će biti kad stomak naraste i beba se počne ritati? 

  • Mia12

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ja sam u 28tj.,druga trudnoca nakon 8god. Tako da se ne sjecam kako je bilo sa prvom,ali sada imam i zelje i volje i prakticiramo bar jednom tjedno! Neki put vise puta u danu,kako nam dode! :-)
    Ali sada kad mi je trbuh veci,meni je skroz nespretno,a i njemu! Tako da ne smeta mi sto se seks  prorijedio,nadoknaditi cemo mi to! :-D Oboje smo strastveni ! 

  • mely230

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Marina


    Više nas je više  Ja sam tek u 11 tjednu trudnoće i jedva da mi se nazire trudnički stomak ali se sex promijenio 100% tj gotovo da ga nema. Ja nemam gotovo nikakve želje a i kad hoću muž neće jer kaže da nas ne želi ozljediti :D i onda me samo mazi i ljubi po stomaku i to je to. Trenutno mi ta situacija ne smeta ali do kraja trudnoće je daleko, šta će biti kad stomak naraste i beba se počne ritati? 

    hehe, pa vjerojatno nece biti ništa  ali ne brini, nadajmo se da ce se nakon poroda situacija promjeniti. Mi planiramo odma krenuti na drugu bebu, s obzirom da smo ovu prvu trudnocu cekali vise od 2god., tako da ako zelimo opet,morat ce biti hopa cupa 

  • mela

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    aaa jako dobra tema…ja sam cak i tokom cijele trudnoce imala odnose ee nakon poroda prvi put nakon dva i pol mj..ali ne privlaci me vise nista ,sex ni na kraj pameti ,to je sad kao neka obaveza u mojoj glavi kad partner insistira,,,inace pokusava sve i svasta da bi mi ugodio a jaa evo ni nakon skoro godinu dana nemam volju…

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Mi smo imali odnose tijekom trudnoće iako je meni sa trbuhom nekak to sve bilo čudno. Nakon trudnoće smo čekali oko mjesec i pol dana. Prvi put je bilo užas. Sva sam bila pokočena, bilo me strah boli, nisam se mogla opustiti….i tako idućih par puta. Mislim da je trebao cca. 3 mjeseca da se skroz opustim. Sad je sve ok, sexamo se par puta tjedno i zadovoljna sam. Imamo sreće da Mrva ide rano spavati pa  imamo vrijeme za sebe, a i preko dana zna odspavati po sat vremena tako da možemo ukrasti i tu pokoju minuticu. Da je malac drugačiji, sumnjam baš da bi mi bilo do ičega jer ako sam nenaspavana, ne funkcioniram baš…iako sam rekla jednom mužu “ako zaspim, ti odradi kaj imaš pa me pokrij da mi nebu zima po noći” Ali potrudi se uvijek da ipak ne zaćorim  
    A i skužila sam sama po sebi - ako se par dana ne posexamo postanem nervozna. Tako da je za cijelu obitelj dobro da muž i ja imamo redovan sexualni život.

  • Avatar sunday morning mommy

    sunday morning mommy

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    U trudnoći smo użivali u seksu do nekih 4 tj.pred termin… Poslije poroda smo nakon 2 mj. krenuli u akciju…. Prvi put je bilo malo bolno, drugi puta već bolje, a sada poslije skoro 4 mj. je sve kao i prije poroda… uz jednu iznimku: sad imam puno manji apetit…. 

  • Avatar mama102

    mama102

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    …nama se sex nakon trudnoće užasno promjenio i mislila sam da nema nade da se poboljša, al evo sve je još tri puta bolje nego prije…

    …nakon nekih mj i pol, dva smo prvi put pokušali…mene je užasno boljelo…i tako narednih dva tri mj, većina pokušaja bi završila neslavno jer bi mene boljelo i odustali bi…kasnije se to kao malo popravilo, al i dalje nije bilo nešto…imala sam osjećaj da je to sve reda radi…tek nakon 1 rođ je sve bilo ok…dijete na je sad 2 godine i sad mogu reći da nam je sex unazad nekoliko mjeseci konačno postao fantastičan, bolji nego je bio prije…

    mama10

    [lilypie.com]

  • Avatar sententia

    sententia

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Meni je baš žao što se ovdje gotovo nitko nije osvrnuo na Nirvanino pitanje, koje je i zapravo tema, nego je većina samo iznijela svoja iskustvauglavnom nimalo slična onima s početka teme. Tipična ljudska zaokupljenost sobom.
    Nirvana, što se tiče tvog posta…mislim da ne trebaš mnogo preispitivati sebe. Zaista mislim da trebaš izravno zahtijevati odgovor od supruga. On ti ga je dužan dati i to bez floskula. Ukoliko ne da, morat će i sam na teži način prihvatiti da je sam napravio prilično velik problem. Znaš kako se kaže, seks čini 10% veze kada je sve ok i 90% veze kada nije. Nemam tvoje iskustvo, nisam psiholog ali sam razvedena od jednog koji je i bez zajedničkog djeteta potpuno izgubio interes za seks. Pet godina (puno, previše) sam utukla u razumijevanje nerazumljivog, neizjašnjavanje, nemogućnost da doprem do njega i dobijem odgovor - naravno da se cijeli odnos urušio kao kula od karata. Ne, ne mislim, zbilja ne mislim da imaš takav problem niti takvih razmjera, vjerojatno tvoj suprug ima neke svoje karakterno/muške razloge i tko zna šta mu se vrti po glavi…ali morat će se izjasnit, jer  s tim jazom i sam sigurno primjećuje, odnos se udaljava. Čim postoji nešto o čemu se šuti, ne govori potpuno, to kopka odnos. Uvjerena sam da je svjestan svega i tipično muški ako nema kvalitetno rješenje u tom trenu ne vidi svrhu u razgovoru. Ne predlažem napadački stav, ali otvoreno mu i bez umotavanja u jasnim i kratkim crtama reci to što si rekla i nama, reci mu kad želi razgovarat da ga čekaš za otvoren razgovor o tome i pusti da sam dođe. To ja onako predlažem, naviknuta na mušku narav ;) Iz nekog razloga to osjećaju kao da oni pokreću stvar lol. 
    No, u svemu ima jedna stvar koja me muči. U mnogim razgovorima sa suprugom sam čula takve nebuloze da ne znam što bih rekla - radi na takvom poslu da je okružen velikim brojem muških kolega i te muške priče su takve kakve su. ;) No, ono što sam u više navrata čula je da određeni muškarci ne mogu ovo i ono sa svojim suprugama, tipa ostvarit neke maštarije i sl, jer ženu poštuje, ona je majka njegove djece. Koliko god ovo bilo nebulozno meni, mom suprugu, vama, ovo zaista postoji - i nadam se da nijedna od vas ovdje nema s takvim muškarcem suživot niti takav umišljeni problem.

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Nama se nakon poroda seks totalno prorijedio. Beba ima 2 mjeseca a seksali smo se mozda 4 puta od kad se rodila. Meni se ne da i umorna sam, iako nam je seks preodlican. A imam i jos jedan problem zbog kojeg mi se ne da. To je taj da moj dragi vec zeli radit na drugoj bebi i pokusavam mu objasnit da ne mogu i nisam spremna vec sad opet ostat trudna al ko da zidu pricam. On je predobar otac i predobar muz al nekad je tvrdoglavi magarac!

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Nirvana, mozda bi pomogao neki kuponcic sa kolektive - vikend, ti, muz, sauna. Bez djeteta (ako mozes curku nekome prepustiti na 1-2 dana). Opustanje, a usput i “zamka” da ga uhvatis za razgovor i pitas da ti se otvori…da shvati da si jos ista zena sa istim potrebama i da ti je on, prije svega drugog, potreban.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.