Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Razgovori i razmjena iskustava o simptomima nakon embriotransfera (svježeg ili FET)

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke! Koje simptome imate ili ste imale nakon transfera? 
    Ja sam imala svoj prvi transfer (FET, 1 blastica) prije 4 dana ako se prvi dan računa kao nulti (10.09.2018.). 
    Za sada imam samo bolove u donjem dijelu leđa, pritisak u predjelu jajnika i ponekad osjetim kao neke iglice u jajnicima… I napuhana sam…trbuh mi je dosta tvrd. Danas cijeli dan me boli lijeva noga (znam, čudno je, ali šta ja znam…inače me ne boli pa moram prijavit ).
    Grudi me za sada uopće ne bole. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Bravo Korina na temu svidja mi se. Ja imala jucer ET 1 embrija nakon stimuliranog. Imam svakakve neke simptome od stimulaciji i stoperice - bolne grudi jako, napuhana, kao bockanje u trbuhu tako da ne znam dal cu ako i bude ista skuziti prve simptome

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Grizli

    Bravo Korina na temu svidja mi se. Ja imala jucer ET 1 embrija nakon stimuliranog. Imam svakakve neke simptome od stimulaciji i stoperice - bolne grudi jako, napuhana, kao bockanje u trbuhu tako da ne znam dal cu ako i bude ista skuziti prve simptome


    Da… zapravo su ipak malo drugačiji simptomi kad se ide na transfer odmah nakon stimulacije… Ipak je tijelo još puno hormona… 
    Meni danas stanje nepromijenjeno… Malo me manje leđa bole jedino…
    Ne znam zašto, ali nisam previše optimistična da će mi se uloviti bebica od prve…ali živi bili pa vidjeli. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Moras vjerovati ima onih kojima se dogodi od prve i zasto to ne bi bas ti bila. Jedino sto mene danas grudi ubijaju od bolova, a ovih dana nisu tako, bile bi bolne na dodir, al danas bas me sve smeta, vjerojatno psiha radi svoje pa tijelo reagira jer nemoguce je bilo sto drugo jer mi je et bio na 3.dan tako da jos cekam implantaciju. Ajde sretno ti i javljaj simptome da ih ja mogu traziti kad ispare ti hormici iz mene

    [tickerfactory.com]

  • Wonderland19

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Cure drage, meni je ispalo da sam najmanje simptoma imala kad sam ostala trudna! Valjda se u tim trenutcima drugacuje promatramo, ne znam…. 
    Od stimuliranog sam imala neke siptome (napete cice, probadanje pred menstraciju), pa nista!  nakon toga fet odmah u iducem ciklusu i evo me mrva raste u busi! 😊 nisam bas skuzila neke promjene, bila sam dosta napuhana i imala zatvor od estrofema! Kukala kako mi je dosta vise tih tableta i kako bi malo odmorila, kad ono nakon tjedan dana evo druge crtice na testu! Poslije nikakvih mucnina nisam imala, nista mi se nije gadilo od hrane, nit su mi kakvi mirisi smetali
    stvarno skoro bez ikakvih simptoma! Tako da sad vise ne znam stalno se drzimo pod povecalom i vidimo valjda ono sto i ne postoji… a kad dode do toga, onda valjda mislimo da nije dovoljno intenzivno! 
    Polako i sretno! ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Wonderland19

    Cure drage, meni je ispalo da sam najmanje simptoma imala kad sam ostala trudna! Valjda se u tim trenutcima drugacuje promatramo, ne znam….
    Od stimuliranog sam imala neke siptome (napete cice, probadanje pred menstraciju), pa nista! nakon toga fet odmah u iducem ciklusu i evo me mrva raste u busi! 😊 nisam bas skuzila neke promjene, bila sam dosta napuhana i imala zatvor od estrofema! Kukala kako mi je dosta vise tih tableta i kako bi malo odmorila, kad ono nakon tjedan dana evo druge crtice na testu! Poslije nikakvih mucnina nisam imala, nista mi se nije gadilo od hrane, nit su mi kakvi mirisi smetali
    stvarno skoro bez ikakvih simptoma! Tako da sad vise ne znam stalno se drzimo pod povecalom i vidimo valjda ono sto i ne postoji… a kad dode do toga, onda valjda mislimo da nije dovoljno intenzivno!
    Polako i sretno! ❤


    Čestitke!  Meni će sutra biti 7. dan nakon transfera i čini mi se da je simptoma sve manje… Ali sva sreća da sam u velikoj gužvi na poslu pa ne mislim na to toliko puno osim kad legnem u krevet i otvorim Google… 

  • pinklife

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    FET 2 blastociste starih 5 dana
    Prvih 5 dana nakon transfera nikakvi simptomi
    6 dan torndo… Užasna vrućina i iznimno jaka glavobolja cijeli dan
    7 dan i dalje jaka glavobolja i glad, doslovno bi svakih 3 sata imala osjećaj gladi a najači ujutro
    Pojavilo se neko blago grčenje i prvi minimalno vidljiv pozitivan test(napravljen od straha da je sve gotovol
    8 dan blagi umor tijekom dana i glad - test malo bolje pozitivan
    9 dan pozitivna beta 
    Sljedećih dana bez značajnijih simptoma osim straha  hoće se beta poduplati😀
    11 dan beta pocećana preko 130% od one 9 dana.
    Da i od cca 7 dana češće mi se piški a sa zatvorom još nisam imala problema makar je tu estrofem 20+dana i utrogesran naravno
    Nadam se da nije predetaljno😂

  • Avatar Ig

    Ig

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Cure evo ja sam jedna od sretnica kojoj je uspjelo od prve..curica uskoro puni godinu dana..od simptoma samo sam imala jako bolne grudi,bas nista drugo..ugl nakon et sam bila doma,nisam radila ali nisam bas ni mirovala,ugl sam pospremala stan😀

    ..Žena sam, Mogu sve..

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    pinklife

    FET 2 blastociste starih 5 dana
    Prvih 5 dana nakon transfera nikakvi simptomi
    6 dan torndo… Užasna vrućina i iznimno jaka glavobolja cijeli dan
    7 dan i dalje jaka glavobolja i glad, doslovno bi svakih 3 sata imala osjećaj gladi a najači ujutro
    Pojavilo se neko blago grčenje i prvi minimalno vidljiv pozitivan test(napravljen od straha da je sve gotovol
    8 dan blagi umor tijekom dana i glad - test malo bolje pozitivan
    9 dan pozitivna beta
    Sljedećih dana bez značajnijih simptoma osim straha hoće se beta poduplati😀
    11 dan beta pocećana preko 130% od one 9 dana.
    Da i od cca 7 dana češće mi se piški a sa zatvorom još nisam imala problema makar je tu estrofem 20+dana i utrogesran naravno
    Nadam se da nije predetaljno😂


    Hvala na detaljnom opisu, to sam i tražila!  Ti si išla privatno vaditi BETU? Jer u KBC Rijeka kažu da se tek 20. dan od transfera da se vadi beta… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.