Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Sve ok . Nista od bebaca… ak ne dobim za 10 dana po tablete… iii onda ispocetka 😂😎

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Neshva01

    Sve ok . Nista od bebaca… ak ne dobim za 10 dana po tablete… iii onda ispocetka 😂😎


    zašto misliš ništa od bebača? možda je još rano, nekim ženama tek tjedan dana po izostanku pokaže +, i zašto tablete? da ti ubrzaju M?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Emiliy7

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nestrpljiva sam znati😅.. kasnio mi je ciklus 2 dana onda kad je dosao bio je tako oskudan, prvi dan je bio kao roze boje dok druga dva bas slab i smedj.. i trajao je 3 dana inace meni je redovan i tacan u dan i traje po 5 dana..😅 Posle toga  dan uradila sam test bio je negativan.. medjutim po mojoj racunici plodni dani bi trebali da mi budu za nekolika dana a meni kao da su pozurili 😆 A imam simptome kao da ce mi doci ciklus a on bi trebao tek za 15 dana sto se desava…,??? Hvala vam😍

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Emiliy7

    Nestrpljiva sam znati😅.. kasnio mi je ciklus 2 dana onda kad je dosao bio je tako oskudan, prvi dan je bio kao roze boje dok druga dva bas slab i smedj.. i trajao je 3 dana inace meni je redovan i tacan u dan i traje po 5 dana..😅 Posle toga dan uradila sam test bio je negativan.. medjutim po mojoj racunici plodni dani bi trebali da mi budu za nekolika dana a meni kao da su pozurili 😆 A imam simptome kao da ce mi doci ciklus a on bi trebao tek za 15 dana sto se desava…,??? Hvala vam😍


    oprosti ali mi je nejasno kako si sve napisala…kada ti je bilo to kao oskudno krvarenje?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Emiliy7

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Gitta

    Emiliy7

    Nestrpljiva sam znati😅.. kasnio mi je ciklus 2 dana onda kad je dosao bio je tako oskudan, prvi dan je bio kao roze boje dok druga dva bas slab i smedj.. i trajao je 3 dana inace meni je redovan i tacan u dan i traje po 5 dana..😅 Posle toga dan uradila sam test bio je negativan.. medjutim po mojoj racunici plodni dani bi trebali da mi budu za nekolika dana a meni kao da su pozurili 😆 A imam simptome kao da ce mi doci ciklus a on bi trebao tek za 15 dana sto se desava…,??? Hvala vam😍

    oprosti ali mi je nejasno kako si sve napisala…kada ti je bilo to kao oskudno krvarenje?


    Trebao mi je biti ciklus 10.05. Medjutim dosao je 12.05 i trajao je do 14.05. I to bas slabo kao da nije ni bio.. i ja sam uradila test 15.05 bio je negativan medjutim ja od 19.05 osjecam bol u donjem dijelu stomak kao da treba da mi bude ciklus 

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Gitta

    Neshva01

    Sve ok . Nista od bebaca… ak ne dobim za 10 dana po tablete… iii onda ispocetka 😂😎

    zašto misliš ništa od bebača? možda je još rano, nekim ženama tek tjedan dana po izostanku pokaže +, i zašto tablete? da ti ubrzaju M?


    Bila kod ginica danas. Test neg ultrazvuk normalan. Kaze da je valjda zadnji period menst biokemiska t.  Jos nije teta dosla.  Ugl sve najnojmalnije nije vidio g vrecicu.

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Neshva01

    Gitta

    Neshva01

    Sve ok . Nista od bebaca… ak ne dobim za 10 dana po tablete… iii onda ispocetka 😂😎

    zašto misliš ništa od bebača? možda je još rano, nekim ženama tek tjedan dana po izostanku pokaže +, i zašto tablete? da ti ubrzaju M?

    Bila kod ginica danas. Test neg ultrazvuk normalan. Kaze da je valjda zadnji period menst biokemiska t. Jos nije teta dosla. Ugl sve najnojmalnije nije vidio g vrecicu.


    Sise nabreknute.. opce nemam osjecaj da ce doci… sad proucavam nalaz 12mm zadebljanje endometrija.  Testovi negativni na uzv se nista drugo ne vidi. A po kalendaru ovulacija od 3.5 -09.5…  :/ 

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    neshva žao mi je! a ništa bacajte se na posao čim ti prođe M!
    emily napravi opet test, sad bi ti trebao pokazati ako ti je to 10.05. bilo implantacijsko…a ako nije onda se nadam da ste nakon 14.05. imali odnose u vrijeme kad bi ti trebali biti plodni dani i da ćeš ubrzo onda vidjeti plus…ja ipak mislim da ti je to bila menga 12. samo oskudna, tako da bi ti već sada trebali biti plodni dani, možda si u ovulaciji pa te zato sve boli, ajmo muža i na posao! hehehe

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. Muz i ja smo ovaj mjesec prvi put poceli radit na bebi i kalendarski gledano potrefili smo plodne dane. Nastojim ne proucavat po netu simptome jer cu izludit od znatizelje i ne usudim se previse nadat ali ima nesto sto sam primjetila pa me zanima jel itko imao slicno iskustvo. Zadnja 3-4 dana imam takav zatvor za poludit, diskretne glavobolje i ful niski tlak..automatski sam i ful umorna a ne mogu zaspat.. Inace nemam takvih problema pa me zanima jel se to moze protumacit kao neki simptomi? Menstruacija bi tj. nebi ;) trebala doc za par dana…

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Zatvor i nizak tlak i jesu simptomi trudnoće, kupi osjetljiviji test ili odi izvadi betu. Sretno!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.