Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Gitta

    Zatvor i nizak tlak i jesu simptomi trudnoće, kupi osjetljiviji test ili odi izvadi betu. Sretno!!


    Hvala od srca! Napravit cu ga al kad vidim koliko divnih ljudi ima a muce se mjesecima/godinama da dobiju bebaca, djeluje mi skoro pa nevjerojatno da bi nama uspjelo od prve :/ Nis testic kroz koji dan i veeeelika zelja da dobijemo svoj prvi plusic :))))

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    Gitta

    Zatvor i nizak tlak i jesu simptomi trudnoće, kupi osjetljiviji test ili odi izvadi betu. Sretno!!

    Hvala od srca! Napravit cu ga al kad vidim koliko divnih ljudi ima a muce se mjesecima/godinama da dobiju bebaca, djeluje mi skoro pa nevjerojatno da bi nama uspjelo od prve :/ Nis testic kroz koji dan i veeeelika zelja da dobijemo svoj prvi plusic :))))


    Ne mora ti to nista znacit i mi smo uspili iz prvog pokusaja :) inace sta se tice simptoma, moj savjet ti je da ne guglas i ne citas nista. Svak ima neke svoje simptome jer sve smo mi razlicite. Ja recimo nisan imala probl sa zatvorom, bas suprotno. A tlak mi je na prva dva pregleda bia normalan. Al san imala sto drugih simptoma koje ti mozda nemas. simpromi nisu univerzalni i ne zamaraj se tim. Napravi test ako ti bude kasnilo 5, 6 dana i vidit ces. Meni je nakon 5 dana bila malo slabija crtica a dva dana nakon jasna debela crvena crta haha…to ti je najtocniji simptom 😊

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Dalmatinka

    Hrabrica

    Gitta

    Zatvor i nizak tlak i jesu simptomi trudnoće, kupi osjetljiviji test ili odi izvadi betu. Sretno!!

    Hvala od srca! Napravit cu ga al kad vidim koliko divnih ljudi ima a muce se mjesecima/godinama da dobiju bebaca, djeluje mi skoro pa nevjerojatno da bi nama uspjelo od prve :/ Nis testic kroz koji dan i veeeelika zelja da dobijemo svoj prvi plusic :))))

    Ne mora ti to nista znacit i mi smo uspili iz prvog pokusaja :) inace sta se tice simptoma, moj savjet ti je da ne guglas i ne citas nista. Svak ima neke svoje simptome jer sve smo mi razlicite. Ja recimo nisan imala probl sa zatvorom, bas suprotno. A tlak mi je na prva dva pregleda bia normalan. Al san imala sto drugih simptoma koje ti mozda nemas. simpromi nisu univerzalni i ne zamaraj se tim. Napravi test ako ti bude kasnilo 5, 6 dana i vidit ces. Meni je nakon 5 dana bila malo slabija crtica a dva dana nakon jasna debela crvena crta haha…to ti je najtocniji simptom 😊


    Ajme divno!! Cestitam!! :)))))) Stvarno je gust cut takvo iskustvo :)))  Nadam se al evo za dva dana (ne)treba doc a trbuh je poceo boljet, tj ne bol nego vise pritisak kao da cu dobit svaki tren..A vidjet cemo sve..drzimo fige :) 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Kupi osjetljiviji test i već ga možeš napraviti!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Antonija13

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Imam pitanje. Trudna sam oko mj. dana.
    Nemam osnovno zdravstveno ali moram n prvi pregled, zanima me znate li koja je cijena pregleda otprilike. Sa svime sto rade na prvom pregledu? Molim vas pomagajte koliko mozete.

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Antonija, znam da ja tako kad sam bila trudna nekih mjesec dana, krvarila sam maloi nisam imala dopunsko, i zvala sam soc.gin i rekla mi je da će mi naplatiti oko 500 kn i onda sam otišla privatniku, kod njih sam platila oko 200 kn.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Antonija13

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Hvala

  • Antonija13

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    A jel u cijenu ukljucen i papa test?

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Večer svima. Čitam komentate i vidim da je većina vas tužna jer vam test nije ništa pokazao. Ja bi Vam savjetovala da odete odmah ginekologu koji će vas poslati da vadite betu hcg koja je najtocniji test. Meni menstruacija kasni 2 mjeseca,grudi me bole što nikad nisu,sada vidim da imam bijeli iscjedak,svaku večer kada legnem imam bolove u donjem dijelu trbuha kao da će menstruacija doći ali nikako. Danas sam bila kod ginekologa,zagledao se u neku točku ali nije bio siguran pa je dao uputnicu za vađenje bete hcg i rekao da je to najtočniji test i da ako jesam trudna,da mi ni jedan test neće pokazati jer mi se hormoni.vjerojatno pre sporo luče. Tako da ne bacate novce na svakojake testove,najbolje otići ginekologu da provjerite :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Antonija

    A jel u cijenu ukljucen i papa test?


    Ne virujen… privatno je uzv 250 kn.. bez iceg.. ja san placala 150 kn papu sa dopunskim i zdravstvenim kod soc gin. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.