Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Sladja

    Rekao je da dodjem u cetvratak na kontrolu.Kaze da ima nesto maleno i da nije siguran dal je trudnoca il miom.Ja imam dvoje djece.Od 21og.avgusta mi radimo na tome.I ne bih voljela da je miom.Pozdrav


    Sladja drzim fige da bude bebica i da bude sve u redu i super 😁😁😁😁

    [lilypie.com]

  • Sladja

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala Dazi.Nadam se da hoce.Javim vam cim saznam :-)

  • Avatar Aidicaa

    Aidicaa

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Pozdrav…jel' neka od vas u trunoci imala slican problem. Boli me zeludac vec cetiri dana. Malo me prestane kad jedem, ali problem je sto mi se ne jede ni ono sto inace volim. Nemam mucnine, ne povracam, idem redovno na wc….samo cista bol kao kod nahlade…inace kad sam nahladjena imam proljev….ali sad nemam….tako da nisam nahladjena 100%. Inace sam 8 tj trudna.

  • Jasa94

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dazi

    Jasa94

    Dazi

    Pozdrav :)
    Iskreno,ne mislim da si trudna. Jer u samim uputama testa pise da se nakon pola sata ne ocitava test jer de uglavnom pojavi lazna blijwda crtica. A i da jesi,do sada bi ti se odmah prikazala jaka,tamna crtica. Uzmi test,ujutro ga napravi (iako je meni i popodnevne,najjeftiniji pokazao) i pricekaj 5 minuta ako nije pozitivan,baci ga i to ti je to. Jer on kad je pozitivan,maltene se odmah pojavi crtica,nebitno je li svjetlija ili tamnija jer je i svijetla crta pozitivan test.
    Uglavnom,drzim ti figw da bude kako zelis i da sve bude u reduu :)

    Pozdrav Dazi :)
    Znam to sve, vjeruj. Vec sam dva puta bila trudna, prvi put nazalost sa losim ishodom, a sada imam bebu od skoro punih 8 mjeseci. O testovima znam puno toga. Prvi put nismo uspjeli iz prve, nego nakon 3 mjeseca, tako da sam ja 3 mjeseca radila te testove i znam da kada mi je bio negativan negativan je i nakon sat, dan, sedmicu, nebitno koliko. Nikad mi se nikakva blijeda crtica pojavljivala nije. A oba puta kada sam ostala trudna crtica se pojavila odmah, i nisam radila ujutro test.. i znam ja da nije pravilno test gledati nakon predvidjenog vremena. Ali eto opet kazem, pogledala sam i gotovo je sad. Sta cu. Imam tu ruznu naviku da test ne bacam odmah i onda me neki djavo natjera da pogledam ponovno. Pisala sam da vidim sta vi mislite o tome, jer sam ja cula i citala o raznim slucajevima, pa i o tome da se crtica pojavila dosta kasnije a da jest bila u pitanju trudnoca i to da zene imaju redovno mens a jesu trudne. U svakom slucaju i ja mislim da nisam trudna a i uskoro cu na pregled, cisto onako da vidim da je sve ok. I zahvaljujem ti se puno 😘

    Hej jasa :) ma ne sumnjam da znas, samo sam vidjela da si napisala da bas i ne ni htjela biti trudna,pa sam te htjela utjesiti tako da te podsjetim na upute, jer ono valjda bi oni trebali znati sto vise od nas,paa :)
    Nista lose nisam mislila 😘


    Nisam ni mislila da ti mislis ista lose, ne brini. Hvala ti na podrsci i cijenim to puno 😘

  • Mala_maca

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zene, lavice… 
    Jako dugo citam po ovom forumu i odlucila sam da se registrujem jer imam jako puno pitanja 
    Imam uredne menzese (svakih 29 dana)… imala sam spontani sredinom decembra i nakon dva mjeseca smo se bacili na posao (tako gin. rekao) medjutim svaki mjesec veliko razocarenje. 
    Sutra ocekujem da (ne) dodje vjestica i ovo je prvi put da nemam ama bas nikakvih simptoma pms-a osim sto mi se ne jede slatko kao obicno pred menz. Da li neka od vas ima slicno ili isto iskustvo?

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mala_maca

    Zene, lavice…
    Jako dugo citam po ovom forumu i odlucila sam da se registrujem jer imam jako puno pitanja
    Imam uredne menzese (svakih 29 dana)… imala sam spontani sredinom decembra i nakon dva mjeseca smo se bacili na posao (tako gin. rekao) medjutim svaki mjesec veliko razocarenje.
    Sutra ocekujem da (ne) dodje vjestica i ovo je prvi put da nemam ama bas nikakvih simptoma pms-a osim sto mi se ne jede slatko kao obicno pred menz. Da li neka od vas ima slicno ili isto iskustvo?


    Ja nisam imala bas nikakve simptome pms-a. Uvijek sam inace imala tipa bolne grudi najmanje 7 dana prije pocetka M, al kad sam ostala trudna, apsolutno nista. Bol u grudima se pijavila tek nakon par dana kasnjenja. I slatko mi se gadilo, a inace se davim u slatkisima. :) Evo ja sam sad 7+3 :D

  • Mala_maca

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Christeen3107

    Mala_maca

    Zene, lavice…
    Jako dugo citam po ovom forumu i odlucila sam da se registrujem jer imam jako puno pitanja
    Imam uredne menzese (svakih 29 dana)… imala sam spontani sredinom decembra i nakon dva mjeseca smo se bacili na posao (tako gin. rekao) medjutim svaki mjesec veliko razocarenje.
    Sutra ocekujem da (ne) dodje vjestica i ovo je prvi put da nemam ama bas nikakvih simptoma pms-a osim sto mi se ne jede slatko kao obicno pred menz. Da li neka od vas ima slicno ili isto iskustvo?

    Ja nisam imala bas nikakve simptome pms-a. Uvijek sam inace imala tipa bolne grudi najmanje 7 dana prije pocetka M, al kad sam ostala trudna, apsolutno nista. Bol u grudima se pijavila tek nakon par dana kasnjenja. I slatko mi se gadilo, a inace se davim u slatkisima. :) Evo ja sam sad 7+3 :D


    Danas treba da (ne) dobijem pa cemo vidjeti sta ce biti. Pocela je povremena bol u donjem dijelu ledja. Nemam apetita samo sam zedna… ako ne dodje sutra radim test. Drzite mi fige.

  • Profa1988

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Bok, nova sam ovdje. Može li savjet? Uglavnom zadnja menstruacija mi je bila 19.08. Imala sam spolne odnose u vrijeme ovulacije. Vec 6-7 dana imam sve moguće simptome trudnoće ( mučnina, grčevi u donjem dijelu trbuha, umor, promjene raspoloženja…) Ciklus mi je uredan (26-27 dana). Danas sam napravila test (cyclotest) i to u popodnevnim satima i pokazala se nakon 3-4 minute blijeda crtica koja je nakon 10-ak minuta nestala. Trebam dobit za 3 dana pa ne znam je li rano za test (iako piše na njemu da moze i 4 dana prije m). Ima li netko iskustva sa tim testom? Hvala Vam. Pozzz

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Hejj profa1988 :) osobno nemam iskustva s tim testom,al svakako mislim da bi trebala za par dana ponoviti test. 🤞🤞 😊😊

    [lilypie.com]

  • Profa1988

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    I hoću samo sam nestrpljiva. Muči me što stalno imam lagane grčeve ( inače ih imam samo dan prije m). Napravit cu jos jedan na dan očekivane m ujutro :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.