Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Vjerujem ti. Tako sam i ja trebala u ponedjeljak dobiti i cekala do cetvrtka, imala sam osjecaj da je 15 dana proslo, iako sam znala da sam trudna. Imala sam jednostavno taj osjecaj sedam dana vec prije tako da. A za grceve ti je normalno. Ako si i trudna ih imas,tako da. Barem sam ih ja imala oa je dr rekla da je to normalno 😊😊

    [lilypie.com]

  • Sladja

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zene ja dobila jutros…ali necemo odustat

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Jojjjj bas mi je zao 😟😟
    Ali drzim fige za daljeee 😉

    [lilypie.com]

  • Mat29

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pojavila mi se linija na trbuhu,zadnja menstruacija mi je bila 20.8,radimo na djetetu,17.9 trebam dobit,ciklusi su mi tocni u dan.. mislim da sam trudna,al nekako mi se cini da je pre rano za lineu negru na trbuhu?? Sto vi mislite? Jel ikome tako bilo? Hvala…

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mat29

    Pojavila mi se linija na trbuhu,zadnja menstruacija mi je bila 20.8,radimo na djetetu,17.9 trebam dobit,ciklusi su mi tocni u dan.. mislim da sam trudna,al nekako mi se cini da je pre rano za lineu negru na trbuhu?? Sto vi mislite? Jel ikome tako bilo? Hvala…


    Nema sanse da ti se pojavi tako rano. Ona se pojavljuje sredinom trudnoce ili se uopce ne pojavi.

  • Mat29

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dalmatinka

    Mat29

    Pojavila mi se linija na trbuhu,zadnja menstruacija mi je bila 20.8,radimo na djetetu,17.9 trebam dobit,ciklusi su mi tocni u dan.. mislim da sam trudna,al nekako mi se cini da je pre rano za lineu negru na trbuhu?? Sto vi mislite? Jel ikome tako bilo? Hvala…

    Nema sanse da ti se pojavi tako rano. Ona se pojavljuje sredinom trudnoce ili se uopce ne pojavi.


    Ne znam onda zasto mi se to pojavilo… nikad prije to nisam imala 😏

  • Profa1988

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo ja nisam mogla cekat i napravim danas oko 1 opet cyclotest( ovaj put je bio od 25, tek sam kasnije to skuzila). Kad ono slaba kontrolna i nigdje druge crtice :/. Prije dva dana je bila druga crtica ali svijetla. Sad vec nista ne kuzim i lagano šizim…danas ili sutra bo trebala dobit… vec me tjedan dana rastura lagano trbuh, leđa… jel moguce da je onaj test od prije dva dana ( osjetljiv na 10) bio lažno pozitivan? Hvala vam :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mat29

    Dalmatinka

    Mat29

    Pojavila mi se linija na trbuhu,zadnja menstruacija mi je bila 20.8,radimo na djetetu,17.9 trebam dobit,ciklusi su mi tocni u dan.. mislim da sam trudna,al nekako mi se cini da je pre rano za lineu negru na trbuhu?? Sto vi mislite? Jel ikome tako bilo? Hvala…

    Nema sanse da ti se pojavi tako rano. Ona se pojavljuje sredinom trudnoce ili se uopce ne pojavi.

    Ne znam onda zasto mi se to pojavilo… nikad prije to nisam imala 😏


    Pricekaj jos 4-5 dana i ako ne dobijes napravi test to ti je najmjerodavnije :D

  • Profa1988

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu
    Ovo je test 3 dana prije om (
    Ovo je test 3 dana prije om (

    Ovo je test 3 dana prine menst, tj. 12 dno

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Mat29

    Pojavila mi se linija na trbuhu,zadnja menstruacija mi je bila 20.8,radimo na djetetu,17.9 trebam dobit,ciklusi su mi tocni u dan.. mislim da sam trudna,al nekako mi se cini da je pre rano za lineu negru na trbuhu?? Sto vi mislite? Jel ikome tako bilo? Hvala…


    Prerano je. Meni se tek kasnije pojavila, i pred kraj je jasnija.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.