Simptomi trudnoce, ali test je negativan

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lea-

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Menga mi kasni vec par dana, ali danas me poceo boljeti trbuh slicno kao kada trebam dobiti, ali umjesto krvi, na ulosku je bio neki tamno-smeđi iscjedak I bilo ga je dosta. Nikada prije nisam imala bas takav iscjedak, pojavio se prvi put prije nekih 2 tjedna. Da kazem jos I da mi zna biti mucno, ali ne cesto I ponekad mi se zavrti u glavi, a u zadnja 3 tjedna kao da imam konstantno i neku blagu upalu dolje.. A procitala sam da su ceste u trudnoci… I sto me brine, osjecam u trbuhu neku nelagodu i napetost, sto nisam sigurna jesu li crijeva ili sto, ali cudno je. Iako, danas sam napravila test i bio je negativan, no nisam ga napravila rano ujutro, nego popodne. Je li moguce da je zbog toga bio negativan? Ne znam vise kome da se obratim, na pregled kod gin. idem tek u iducem mjesecu…

    L

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Najbolje je da izvadiš betu HCG, ona će ti točno pokazati da li si trudna ili ne. Iako ako ti M kasni već nekoliko dana, test bi trebao pokazati pozitivno ako si trudna

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.