Mame iz Splita i okolice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    ma sigurno ce te uskoro ugledat plusic :) meni je prvu trudnocu trebalo malo duze pa je dosla kad san se najmanje tada nadala da cu zatrudnit… 

    Navijam za plus :)


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    super tema, Stella 

    evo mi nestrpljivo iščekujemo svoje prvo dite, danas je 7.dan da sam prinila.
    ko zna možda baš danas obraduje tatu na Hajdukov rođendan 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Bljubica u tebe je pravo napeto, moze krenut svaki sekund. Jel osjecas ista?
    Ko bi bio sritniji od tate da se rodi danas 

    <3 2/2013 <3

  • Avatar Croheidi

    Croheidi

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Booook cure! ;) evo i ovaj moj navija da dođe van danas, ali sumnjam  ja sam iz okolice a trudnoću mi vodi Mimica 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    StellaMaris


    Bljubica u tebe je pravo napeto, moze krenut svaki sekund. Jel osjecas ista?
    Ko bi bio sritniji od tate da se rodi danas 

    osjećam svašta  i bol u leđima i u dnu zdjelice, imala sam kontrakcije i svašta pa opet ništa..

    od tate bi bila sritnija jedino mama hehehehehe



    [tickerfactory.com]

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Bljubice hahahah…moglo bi to bit gotovo do kraja dana, ako ne opet dobro, sutra je Valentinovo
    Croheidi kad ti je termin? Jesi li zadovoljna s Mimicom?

    <3 2/2013 <3

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Mi cilo jutro bili po žnjanu, baš smo se izguštali. Mali na kraju nije tio ić doma. Sunce grije…ma divota  

    <3 2/2013 <3

  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Stella, super ideja za temu :) Ja sam u st, imamo sinčića od 8 miseci, i želimo ih još :-D I mene zanima kakav je Mimica, mislim se otić kod njega. Do sad sam bila kod Poljaka, i ok mi je, ali se nekako osjećam ko na traci…sve na brzinu, zaboravim i pitat šta sam tila. Kakav je Šparac šta se toga tiče?


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    StellaMaris


    Mi cilo jutro bili po žnjanu, baš smo se izguštali. Mali na kraju nije tio ić doma. Sunce grije…ma divota  

    I mi, hahhaha, možda smo se i vidili :-D


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    kokolo


    StellaMaris


    Mi cilo jutro bili po žnjanu, baš smo se izguštali. Mali na kraju nije tio ić doma. Sunce grije…ma divota  
    I mi, hahhaha, možda smo se i vidili :-D

    hehehe možda 
    Svaka čast na hrabrosti za drugu bebu, i meni je žao što nisam mogla odmah na drugo

    Za Poljaka sam od dosta žena čula to što i ti kažeš, u biti od svih koje su bile u njega. Ja o Šparcu mogu danima pričat pozitivno. Pozitivna, vedra i topla osoba koju možeš zvat u podne i ponoć, uvijek se našali, ohrabri…I on ti se razišao s Poljakom, otvorio je svoju polikliniku i povuka za sobom sestru Mirjanu, sad ti je odmah nasuprot ulaza u KBC Firule, di je ljekarna Grbavac, pa zadnji portun na 1. katu
    Za Mimicu sam čula da ima malo hladniji pristup od Šparca ali da je dobar na UZV, ništa specijalno pozitivno niti negativno

    <3 2/2013 <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.