Mame iz Splita i okolice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Hvala ti ma i kod mene je tek samo želja za sad…muž je pomorac, nema ga 4- 6 miseci, kako kad, onda kad dođe je samo 2 miseca doma, tako da pitanje je koliko će nam trebat da se to ostvari :( i još k tome, svak mi kaže da sam luda ić odma na drugo, da neću moć sama s dvoje tako malenih…ne znam, ja svejedno želim :)
    Nisam znala da je Šparac otiša od tamo…kakva mu je nova ordinacija? jel ima 4D, ctg i sva ona čudesa šta su imali u citu?


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Evo i mene. Mamica vrlikog djecaka od 2 mjeseca.  Ja san jedna od tih preko 30( prekosutra 33 godine). Prva beba, super trudnoca, ptenila 14 dana i na kraju rodila na carski.  Cure koje jos isčekujete ili radite na bebi uzivsjte i sretno. Meni sad nekad pomalo fali trudnoca i trbuh i osjecaj migoljenja. Bas brzo prodje. Mi nszalost moramo čekati bar 1 god za drugo.

    [lilypie.com]

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Sorry tipkam po mobu! 

    [lilypie.com]

  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    da, i ja sam preko 30 (32) i isto sve super prošlo…nadam se da će opet


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    još nisam proučila ostale podforume Klokanice, nekako se držim onog “trudnoća”
    pretpostavljam da se negdi već pisalo o tome, al uklapa se i u ovaj topic

    radi se o odabiru predijatra u Splitu, već neko vrime razmišljam o tome.. nemam nikoga da mi preporuči onako iz prve ruke. ja sam iz Kaštela, udane prijateljice su isto uglavnom u Kaštelima, a ja sam u ST i ne znam odakle krenit.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Croheidi

    Croheidi

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Mi smo na otoku pa ti ne mogu pomoć s odabirom pedijatra. 
    A Mimica je meni super, totalno smirujuća i pozitivna osoba, uvik se nasmijen kod njega. Odabrala sam ga jer mogu pješke s trajekta  . Za Šparca sam čula isto sve best, ušla jednom u CITA i šokirala se od gužve. Za mene nije čekanje duže od pola sata. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Bljubica


    još nisam proučila ostale podforume Klokanice, nekako se držim onog "trudnoća"
    pretpostavljam da se negdi već pisalo o tome, al uklapa se i u ovaj topic

    radi se o odabiru predijatra u Splitu, već neko vrime razmišljam o tome.. nemam nikoga da mi preporuči onako iz prve ruke. ja sam iz Kaštela, udane prijateljice su isto uglavnom u Kaštelima, a ja sam u ST i ne znam odakle krenit.

    što se tiče pedijatra, mi smo se upisali u najblize, ali skoro da ju ni ne vidim-na sistematske i kad imamo kakvih pitanja, ili nam je nesto sumnjivo-odemo u polikliniku badem, kod dr. Labure. Naručuje se, tako da nema čekanja i jako je temeljita, strpljiva i pedantna. Pregled se plaća 220kn.


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Croheidi


    Mi smo na otoku pa ti ne mogu pomoć s odabirom pedijatra. 
    A Mimica je meni super, totalno smirujuća i pozitivna osoba, uvik se nasmijen kod njega. Odabrala sam ga jer mogu pješke s trajekta  . Za Šparca sam čula isto sve best, ušla jednom u CITA i šokirala se od gužve. Za mene nije čekanje duže od pola sata. 

    daaa…i mene su nervirale te gužve u Citu! Koliko košta pregled kod Mimice? (ono, standardni paket, papa i uzv?)


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Croheidi

    Croheidi

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    gin pregled je 250kn, uzv je 200-250 (ovisi), papa 150  i čini mi se 150 po brisu.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Mi smo u Dr. Matića i isto mogu reći sve naj o njemu, on kad nešto kaže to je Amen. A išli smo i kod Labure, također predivna al radi samo privatno i na pregled se čeka po par dana, ali odlična i topla doktorica, dica ju vole.
    Šparac je preselio od 1.2. Sve ima u ordinaciji, čak i operacionu salu
    crnamala poznat mi je taj osjećaj kad ti fali trbuh, ajme što mi se bilo teško priviknut da nisam više trudna. I ja sam imala želju odmah na drugo, zato te i razumijem kokolo, al jbg…nadam se da razlika neće bit veća od 3 god.
    Možda bi to bilo teško prve dvije godine al mislim da je kasnije puno lakše, svega se riješiš od puta 

    <3 2/2013 <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.