Mame iz Splita i okolice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Evo cure i mene nakon 100 godina! Proslo lito svugdi bili po malo. Otkrili da moje dijete na svaki zub reagira fibrom i povracanjem (jeeej) a dobio ih je 7 u 4 miseca! Od pzstog slinjenja zaradio i bronhitis. Sad smo napokon dobro. Sjedimo ali smo lini za puzanje. Mislim da me savladso jesenski umor bas san za nista zadnjih par dana. Dare i uvik nesto divim vam se!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    nigdi žurbe sa puzanjem, moja je svugdi po cili dan samo viće LUCE NE po cili dan hahaha

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Tonka18


    nigdi žurbe sa puzanjem, moja je svugdi po cili dan samo viće LUCE NE po cili dan hahaha

    Hahaha koliko je njoj sada?

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    9.10 joj je 9 miseci

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Aloha zene, evo ja i sa Dujkom moram na vjezbe, tako da nama nikad nije dosadno… Roky je krenija u jaslice pa ja i Junior napokon imamo malo vrimena za sebe… sta je s druzenjem?

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Zene, mi na fb napravile grupu, pa ako ko oce nek me doda za prijatelja… :D Tamo smo vec ja, Tonka18, uvik nesto, sara2 i bljubica… :D

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    evo i mene napokon, nakon duuugo vrimena! Kako ste mi? Dare, evo idem te nać na fejsu


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Jesi je nasla?

  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    jesam, al je ne mogu dodat :(


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    zato sam tebe ;)


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.