Spontani pobacaj

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivana1706

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    bok zanima me jeli itko bio u slicnoj situaciji….prva trudnoca 10ak dana nakon pozitivnog testa je pocelo krvarenje…ne tako obilno kao menstruacija vise smede nego crveno…na HGP nakon pregleda sve upucuje na spontani ali nitko nista sa sigurnoscu ne potvrduje…izvadila sam betu  privatno 386…sutra dan opet krvarenje opet HGP vadenje krvne slike i kod njih je beta 340 kazu vjerovatno spontani jer beta pada za dva dana ponovno vađenje bete kod njih…na svoju sam ruku otisla izvadit betu u isti laboratorij i beta se smanjila samo za 4 dakle sada je 382…jel itko bio u istoj situaciji jel postoji kakva nada da nisam izgubila bebu da je neka greska nemogu docekat sutra ponovno pregled

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Pozdrav Ivana, imas cijelu temu spontani na forumu. 
    Beta bi se svaka 48h trebala duplati ukoliko je doslo do “normalne” trudnoce. To sto beta pada, raste, ili bilo kalo oscilira nije bas dobar znak. Beta u padu je vjerojatno znak spontanog a beta koja skakuce i pada je najcesce pokaz vanmaternicne. Ne bi te zeljela strasiti jer rijetko ko je bas medicinar tu na forumu pa tako nisam ni ja. Naravno da uvijek postoji neka sansa sa nekim drugacijim ishodom i da na kraju bude sve ok. Svakako pricekaj sutra pregled jer ce tvoj gin biti puno pametniji od nas na forumu. Sretno

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.