spontani pobacaj i biokemijska trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zoe🌸

    Zoe🌸

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    D.ana zao mi je zbog spontanog😞
    Sto se tice biokemijske, to se cesto desi, samo najcesce zene ni ne znaju jer ne rade test pa misle da im je mjesecnica zakasnila koji dan.
    Ukoliko se ucestalo pojavlja, spontani i biokemijska moguc je uzrok sjeme losije kvaliteta. Jeste li radili spermiogram? 
    Ako ti je na uzv sve bio u redu, maternica bez mioma, pregrade ili necega sto koci, a spermiogram u redu, vjerojatno je samo pitanje vremena kada ce se sve poklopiti i trudnoca odrzati, sretno😊

    👱🏻‍♀️ 28 - blagi PCOS
    🧔🏻‍♂️ 30 - oligo/asthenozoospermia

    • trudimo se od 6./2020. 🍀🙏🏻
    iiii trud se isplatio❤️ 6.5. 2022. ➕🐣

    • 1./2023. 💗

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    D.ana

    Zoe hvala na brzom odgovoru, nismo jos radili spermiogram rekla sam suprugu pa ce se sad narucit, ja sam sumnjala na hormone stitnjace to sam vadila i sve je ok jos bi provjerila progesteron da vidim kako je to.
    Radila sam sve briseve, papa uzv i sve je bilo dobro, iskreno neznam kako da gledam biokemijsku kao drugi spontani, nazvala sam svog ginica i narucio me u utorak pa jedva cekam da odem a hormone stitnjace sam radila samoinicijativno posto u obitelji imam slucaja koji imaju problem s stitnjacom.
    Bas sam psihicki pala posto se to sve desilo u razmaku od pola godine.


    ovo kod tebe može bit čista slučajnost. nemoj očajavat. neka ti muž napravi spermiogram čisto da znate pa će te vidjet dalje.😊

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Cecakatic1@gmail.com

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    E cao devojke pre svega da vam kazem da mi je mnogo zao zbog vasih uzasnih iskustava ali i da vam porucim da ne osustajete kao i ja sto necu,ovako.. 
    Htela bih da mi pomognete bar malo dok ne odem kpd ginekologa i dol mi ne potvrdi stvar jer saam jako uplasena ne znam sta se desava… Nisam radjala niti bila trudna a zadnjih 3,4 meseca pokusamo imam 25 godina i gdee god da sam otisla nisam znala sta je.. I odem pre dva meseca kod ginekologa u Obrenovacu gde je napokon zena pronašla policisticne jajnike i jedan i drugi, nisam dobijala ni pre toga mesec dana znaci sve ukupno 3 meseca ne dobijam… Nije kaze tada bila trudnoca tj nije se videlo nista tada i odem ja da izvadim hormone ali malo kasnije tj skoro pre par dana i cekam da me primi ponovo da vidimo sta i kako dalje, medjutim razne cajeve sam pila virak o neki msn caj narucim i ja kao dobijem znaci posle 3 mes ukupno, bolovi su bili nenormalni.. Prvi dfn braon oscedak drugi mi je krenulo normalno e vec sredina dana mi je izaslo nesto baass veliko znaaci nije mali ugrusak nego mnogo veliki… U sredini nesto boje cigerice crne samo malo sivlje i neke linije u tome i oko toga ugrusak crne krvi a na tome linija kao koncic tanki… Uzas za oci vristala sam… Ne znam dali je to bio pobacaj jel to moguce? Izvinite na izrazu ali drugacijee nzm da objasnim toliko parce preko skoro pola uloske je bilo… Jel moguce da se to nije videlo ni na jednom ultrazvuku a da je bila trudnoca? Sta vi mislite molim vas ko je imao slično iskustvo da se javi 😔😔😔😔😔

  • Malena3

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    D.ana

    Zoe hvala na brzom odgovoru, nismo jos radili spermiogram rekla sam suprugu pa ce se sad narucit, ja sam sumnjala na hormone stitnjace to sam vadila i sve je ok jos bi provjerila progesteron da vidim kako je to.
    Radila sam sve briseve, papa uzv i sve je bilo dobro, iskreno neznam kako da gledam biokemijsku kao drugi spontani, nazvala sam svog ginica i narucio me u utorak pa jedva cekam da odem a hormone stitnjace sam radila samoinicijativno posto u obitelji imam slucaja koji imaju problem s stitnjacom.
    Bas sam psihicki pala posto se to sve desilo u razmaku od pola godine.


    Samo se opustite. Ja sam imala spontaniu10 TT, nakon 2 mj ostala sam trudna, rodila zdravog dečkića. Evo 5 godina nakon imala sam biokemijsku i nakon par mjeseci evo trudnoću koja je za sad uredna i vjerujem da će tako i biti.
    Šta se tiče spontanog bolje da Vam se desilo odmah nego ne daj Bože u većoj trudnoći. Meni se motalo po glavi svašta prvo dijete, veselje kad ono ništa. I evo na kraju se sve poklopilo dobro ❤️
    Od pregleda sam tada radila samo krvnu grupu, štitnjaču i suprug spermiogram. Sretno 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.