spuštena maternica

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ljubica2

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Imam curicu od 5godina..prije 3godine primjetila sam nesto cudno tamo dolje..isla kod gin.on kaze nista strasno ali maternica se spustila..nema natrag jedino kegel vjezbe (radim kad se sjetim) .ja bi jos jedno dijete ali muci me kak ce mi biti trudnoca..porod..hoce mi se jos vise spustiti..tisucu pitanja…sto vise vrijeme prolazi to mi je teze se odluciti.jel ima tko isti ili slican problem ?

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Ja bi o tome razgovarala s ginekologom jer ako je maternica spuštena i drugi organi nisu na prirodnom mjestu pa je sve drugačije

  • ljubica2

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pitala sam ja gin.ranije kako ce biti u trudnoci,a on meni kaze nebrinite se previse opustite se i vidjecemo kako ce se vase tijelo ponasati 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.