Što kad se dječaku ne može prevući kožica na penisu?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mrkin

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Izvinite Gospodjo ali imam problem imam 13 godina i uplasen sam ne mogu da svucem kozicu na penisu kada mi je on pod erekcijom nema sanse kada nije mogu ali sa vrlo malim naporom kada svucem imam kao neku mrezu slicno nesto belo povezano za glavicem pa ako imate neku pomoc molim vas da mi pomognete Hvala u naprjed

  • zikica71

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    moze odgovor,imao sam problema sa kozicom,nisam mogao da prevucem,i onda sam na silu,i sad me boli jako,sta da radim?

  • Sanjin

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ispričavam se, ali več imam 15 godina i za 3 godine imat ču 18 godina, pa me je veoma sram, jer imam na glavičku bjelu kožicu, i kada je god dodirnem peče me, boli a kad je ne diram sve je u redu, molim vas znate li kako da izliječim tu kožicu. 

  • Sanjin

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    molim vas pomognite mi

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.