Strah od trudnoće i poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    A porod u njemackoj ne boli? 😂😂😂 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar lotus92

    lotus92

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ugolina

    A porod u njemackoj ne boli?

    Ne sjećam se da sam igdje to napisala. Napisala sam da sam stekla dojam po pričama drugih žena da je tamo sve malo drugačije, nisam navela drugačije u smislu da ne boli, već u smislu da su uvjeti u bolnicama bolji, da je osoblje ljubaznije,da svaka rodilja ima svoju babicu koja je 90% vremena uz nju, itd. U tom smislu sam napisala da mi to daje tračak nade, tj. da ću se zbog takvih pozitivnih okolnosti jednog dana osloboditi straha koji sad trenutno imam. 

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Lotus ja sam rodila u njemackoj i jako divne sestrice, babica i dokica ( zena mi se ispricavala sto me siva 😂 naravno to mi je sad smjesno). Moje misljenje je da je ipak bolje imati strah nego biti hrabric i mislit ma nije to sigurno nista tako strasno. Meni je dosta njih reklo ma to ti boli malo jace od m bolova pa sam ja mislila ma ajde to nije nista tak strasno pa cak sam i sanjala svoj porod i da sam na kraju rekla oh pa to nije nista mogla bih opet.. ja sam trazila epiduralnu al nisam dobila i nema veze jer sam pretrpjela. A ovo sto mislis da neces moc i da ces odustat vjeruj mi da neces. U jednom trenutku su babica i dokica nes pocele pricat medusobno a ja jedva da znm hrv vise i ja sam se uspanicila jel sve u redu al tad sam dobila takvu snagu da moj bebac sto prije izade. Sve to prode. Sa mnom je bio dragi i kad ga pitaju kak je bilo on kaze ma super odlicno ja bi opet( kao da ga je netko pitao kak mu je bilo na nekoj festi). Al bio je od male pomoci vikao je ajde ajde jos malo vidim glavicu (a jos nije vidio ni glavicu ni nista). 

  • Avatar lotus92

    lotus92

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Mamicaaa

    Lotus ja sam rodila u njemackoj i jako divne sestrice, babica i dokica ( zena mi se ispricavala sto me siva 😂 naravno to mi je sad smjesno). Moje misljenje je da je ipak bolje imati strah nego biti hrabric i mislit ma nije to sigurno nista tako strasno. Meni je dosta njih reklo ma to ti boli malo jace od m bolova pa sam ja mislila ma ajde to nije nista tak strasno pa cak sam i sanjala svoj porod i da sam na kraju rekla oh pa to nije nista mogla bih opet.. ja sam trazila epiduralnu al nisam dobila i nema veze jer sam pretrpjela. A ovo sto mislis da neces moc i da ces odustat vjeruj mi da neces. U jednom trenutku su babica i dokica nes pocele pricat medusobno a ja jedva da znm hrv vise i ja sam se uspanicila jel sve u redu al tad sam dobila takvu snagu da moj bebac sto prije izade. Sve to prode. Sa mnom je bio dragi i kad ga pitaju kak je bilo on kaze ma super odlicno ja bi opet( kao da ga je netko pitao kak mu je bilo na nekoj festi). Al bio je od male pomoci vikao je ajde ajde jos malo vidim glavicu (a jos nije vidio ni glavicu ni nista).


    Hvala ti na iskustvu Mamicaaa :) puno mi znače ovakva iskustva,pogotovo ako se radi o Njemačkoj. Ako vam nije problem,bilo bi mi drago da napišete svoje iskustvo iz Njemačke, kada ste rađali,kako to sve tamo izgleda i dali vam je bilo lakše nego da ste rađali možda u Hrvatskoj? Hvala vam unaprijed! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.