Strije nakon trudnoce

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nara

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Cijelu trudnocu sam se mazala bademovim uljem I naravno dobila sam strije po trbuhu zadnji tjedan. Da li netko preporucuje neku kremu za sada,posli trudnoce? Nesto da ih ublazi,znam da nece zauvjek nestati. Hvala

  • tea1990

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    I ja sam se cijelu trudnocu mazala bademovim uljem i ostale su mi crveno/ljubicaste strije. Kazu da s vremenom izblijede…proslo je 40 dana od poroda…malo su i nestale ali ih jos dosta ima
     I mene zanima da li postoji kakvo rjesenje? :)

  • Jojo

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    🙂🙂Meni proslo 8mj od poroda naravno imam strije..nedavno kupila u dmu Bio oil ulje bas za strije.
    Treba se mazati dva put na dan barem tri mj pa cu vidjet rezultat

  • Nara

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ja se zapravo dvoumim izmedju bio oil I mustele.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Bilo kakva krema moze samo ublaziti stanje,  alk to ce se desiti samo od sebe s vremenom. Sttije ce izblijediti,  ali uvijek ce bit tu i vidljive. Jedino rjesenje za uklanjanje jest laser i to odmah,  dok su jos friske i crvene,  poslije nije toliko efikasan.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.