Stručno osposobljavanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Guštaj i ti također i u poslu i u trudnoći!  Do kad ćeš raditi? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Nadam se sta duze..volila bi negdi do sredine 8mj. Pa cemo vidit kako cu podnosit vrucine i uru vrimena voznje u busu(u jednom pravcu).

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Aleksandra2

    Nadam se sta duze..volila bi negdi do sredine 8mj. Pa cemo vidit kako cu podnosit vrucine i uru vrimena voznje u busu(u jednom pravcu).


    Hm… da… Bolje je vidjeti kako se budeš osjećala, a i pitati ginekologa što on mislim… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Cure zna netko ulazi li stručno u staž za komplikacije i porodiljni? Naime završila sam SO i nastavila raditi u istoj firmi. Sad me zanima hoće li mi se ta 1 godina brojati kao da sam radila kad budem htjela na komplikacije?

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Lemon, nisam sigurna, ali mislim da ti se ne broji jer za SOR potpisuješ ugovor bez zasnivanja radnog odnosa. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Lemon

    Cure zna netko ulazi li stručno u staž za komplikacije i porodiljni? Naime završila sam SO i nastavila raditi u istoj firmi. Sad me zanima hoće li mi se ta 1 godina brojati kao da sam radila kad budem htjela na komplikacije?


    Za porodiljni ulazi, pitala san na hzzo…za komplikacije iskreno ne virujen

  • LoRi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, zanima me kakve su bile procedure s povratkom na stručno, ako ste se vratile? Lp

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.