Svečana odjeća u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    14.06.2014. imamo jedan poprilično važan događaj - suprug i ja ćemo biti prvi vjenčani kumovi. Već sam neko vrijeme u pretraživanju bespuća interneta za nekim zgodnim odjevnim komadom koji bi mi tada odgovarao. Bit ću u 30.tt. 
    Našla sam par zgodnih haljinica ovdje : http://www.mama-nova.hr/index.php/hr/trudnicke-haljine [mama-nova.hr] ali mi se ne da baš potezati to Zg ili kupovati nešto tako na neviđeno.
    Imal li tko kakvih ideja? Ili ću najbolje otići do neke krojačice i sašiti neku haljinicu koju ću si i kasnije moći iskoristiti…?
    Hvala unaprijed na savijetima! 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Pogledaj na http://www.asos.com/Women/Maternity/Dresses/Cat/pgecategory.aspx?cid=8343 [asos.com]
    Kupila sam 2-3 haljine i super su, dostava za RH je besplatna i dođe u roku od 2 tjedna. Veličine su kao recimo u Marks&spenceru, a imaš i tablicu po kojoj možeš odrediti. Ja sam kupila točno istu veličinu koju inače nosim i sve mi je bilo super.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    MarijaŠ jesi rijesila problem haljine???
    ja imam slican slucaj kao i ti…idemo 24.05 na svadbu i isto cu bit u 30tt bas na taj dan…naravno,nemam kaj obuci…
    u mami novoj haljine kostaju 650 kuna,a to mi je stvarno previse za to da ju doslovce jednom imam na sebi…helpay…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ma joj, ništa mi ne pričaj, nisam još ništa rješila. Nisam ni blizu rješenja. Mislim da ću naći neki dobar model, kupiti dobar materijal i otići krojačici da mi sašije. Toliko pretjeruju sa tim cijenama, da mi je zlo bilo neki dan. Strah me je naručivati sa interneta, jer mi je poprilično važna prigoda… A po našim trgovinama ili nema ništa, ili mi se ne sviđa, ili mi je preskupo.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    bas tako…slazem se u potpunosti… jedna haljina mi se u mami novoj svidjela i nije da mi tak lose stoji…bas je onak svecana…ali 650 kuna…nedam… a zamisli ista takva…al potpuno ista na Ebay-u kosta 140…a sad je peh to kaj joj treba mjesec dana da ju dostave iz Amerike jer mora putovat brodom…a ja vise nemam vremena mjesec dana…. za 3 tjedna je svadbaaa…..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    I još k tome može biti i duže od mjesec dana dok ju čekaš… Kažem, ja ću vrlo vjerojatno ići krojačici, naći neki model koji ili ću moći nositi i poslije ili ću ga barem moći prekrojiti i iskoristiti.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    znas…ja sam jednom sivala haljinu kod krojacice i rekla sam nikada vise…nije mi uopce zasila onak kak sam si ja zamislila… ah…nezz sto cu…
    al lijepo si se sjetila…ak imas pouzdanu krojacicu…zasto ne??

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Tina0208


    znas…ja sam jednom sivala haljinu kod krojacice i rekla sam nikada vise…nije mi uopce zasila onak kak sam si ja zamislila… ah…nezz sto cu…
    al lijepo si se sjetila…ak imas pouzdanu krojacicu…zasto ne??

    Problem je u tome što nemam. I što mi se čini da sve manje žena to radi, i da i one koje rade imaju nekih 5-6 krojeva koje šiju, i sve tako onda… I ja sam samo jednom šila haljinu, i to za maturalnu zabavu, i ne mogu se pohvaliti da sam bila baš presretna, ali ajd, prošlo je. 
    Još uvijek ne želim intenzivno razmišljati o tome, ali znam da uskoro to moram rješiti (ti još i prije hehe), tako da ću se za nešto morati odlučiti.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    haha…i ja sam ju dala sivati za maturalnu i na kraju nisam isla u njoj…
    da blago tebi…ja cu problem rijesiti na laksi ili tezi nacin…a ti ces me onda samo pitati i rijesit cu i tvoj problem….   hehehe

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    MarijaŠ eto ja sam rijesila problem haljine…. jesi ti kupila nesto ili dajes sivati na kraju???

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.