Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu
    evo i opis
  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ivana ovo u njemackim bolnicama ne prakticiraju. Kad stize tvoja beba?
    Moj je ljetna beba i uopce ga nismo koristili, prodat cu ga.

    [lilypie.com]

  • ivaanaaa

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Ivana ovo u njemackim bolnicama ne prakticiraju. Kad stize tvoja beba?
    Moj je ljetna beba i uopce ga nismo koristili, prodat cu ga.


    Moja beba stize krajem aprila… prvo dijete sam rodila u maju i koristila sam taj jastuk…a tu znaci u bolnici ovak nose djecu sam u oblekici????

    [lilypie.com]

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Ivaanaa 
    mozda bi roditelji i nosili bebe u tim jastucima da su negdje blizu bolnice pa stave bebu u tome u kolica i otsetaju domaili otsetaju.
    ja sam rodila u ljeto 1.dijete,drugo u zimu i svi su dolazili sa sjedalicama za auto, a u onakvom jastuku ne ide,ne mozes one pojase zakopcat. Ni ja nisam vidjela da su u tome nosali djecu.
    Na onoj slici koju sam stavila je onaj “jastuk” i pisalo je da se moze stviti u sjedalicu jer ima  proreze za remenove.

  • Dixi666

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage moje pozdrav svima
    Nova sam na forumu kao i u Njemackoj i bas su mi potrebni savjeti uvezi porodjaja koji je za dve sedmice . Imam uzasan strah od samog porodjaja (prvo djete)a najveci problem je sto skroz slabo njemacki razumijem …. tako da ne znam hocu li uopste znati i razumiti sta mi babica govori 
    A svi kazu da je jako bitno i od velike pomoci slusati sta se kaze ….
    Pokusala sam preko googla prevoditi ali ne znam koliko je to tacno 

    Da li mi mozete napisati par recenica sa prevodom koje su vazne …. hvala unaprijed 
    I ostali savjeti su dobrodosli posto se totalno izgubljeno osjecam 

  • ivaanaaa

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    larimara

    Ivaanaa
    mozda bi roditelji i nosili bebe u tim jastucima da su negdje blizu bolnice pa stave bebu u tome u kolica i otsetaju domaili otsetaju.
    ja sam rodila u ljeto 1.dijete,drugo u zimu i svi su dolazili sa sjedalicama za auto, a u onakvom jastuku ne ide,ne mozes one pojase zakopcat. Ni ja nisam vidjela da su u tome nosali djecu.
    Na onoj slici koju sam stavila je onaj “jastuk” i pisalo je da se moze stviti u sjedalicu jer ima proreze za remenove.


    Ma ovaj jastuk je za olaksano nosenje djeteta i za spavanje.. ne nosi se on po vani ili da je to ovo sto moze ic u sjedalice il da bi dijete nosila u tome iz bolnice… u takvim jastucima su se prije djeca nosila na krstenje… kod nas u bolnici u RH su sve bebe u tome… sestre ih mogu nosit po cetvero u tim jastucima… pogotovo kad je prvo dijete pa neznas ni kako bi ga primio.. to stvarno ovdi nitko neprakticira jel ja nisam pronasla nista… kupit ce mi kolegica u RH pa ce poslat postom… 

    [lilypie.com]

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    ivaanaa
    sad kad si rekla za krstenje,skopcala sam…da i ja se sjecam da su u HR tako bebe nosali.
    Pogledaj na google-u , zove se TAUFKISSEN.
    Imas koliko hoces,mislim da je to to… Javi bas me sad zanima :)))

  • ivaanaaa

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    larimara

    ivaanaa
    sad kad si rekla za krstenje,skopcala sam…da i ja se sjecam da su u HR tako bebe nosali.
    Pogledaj na google-u , zove se TAUFKISSEN.
    Imas koliko hoces,mislim da je to to… Javi bas me sad zanima :)))


    Da da to je to. Puno hvala!!

    [lilypie.com]

  • ivaanaaa

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Iako to sve sto sam sad vidla na brzinu je bas kicasto ili bijelo za krst…al na taj princip trazim..ovi moderni su na cicak pa kad se rastvore budu ko podloge za presvlacenje…

    [lilypie.com]

  • ivaanaaa

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Hvala larimara ima izbora, sad sam malo pretrazila…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.