Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    mamika3

    Ajme,prenajela sam se!Jedna sarma plus kaj sam pokupila kupus od ostalih!Oni nece,ja obozavam!Ni pire mi nije trebao!Svecenik doso i oso!Beba spava pa kad se probudi i naklopa izaci cemo u setnju!Klinci me zicali onaj kolac s keksima i pudingom!To cu im napravit!Prekrasan je dan….Danas kukam protiv zime ,da hocu proljece,kad sve cvate….Pa muz naravno nabraja blagodati zime koje ja ne vidim….😂Onda sam mu rekla da je zbilja mracan covjek!😂😂😂😂

    E ti si meni presmijesna s tom hranom haha… U bedu si pa jedes,a onda si u bedu kaj si jela pa onda se ides utjesit jer si ljuta jer si jela 😂😂😂😂😂 smijeh…
    Ja volim zimu…ja sam isto mracna zena


    😂😂😂😂😂Mozda imam nekih problema vezano uz hranu😂😂😂😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    lan@luk@rit@

    mamika3

    Dosla vidit koga ima ,koga nema….Uspjesno sam se othrvala vecernjem zderanju💪💪!Mala hopsa po meni,jedva pisem!😂😂Prasence je danas pocelo ,kad je na sve 4,pomalo puzati!Nije to sad nesto naveliko nego napravi 2-3 korakica,sto recimo jucer nije mogla!💪💪💪Al sta je moguce da ce prije pocet puzat nego sjedit samostalno???
    Bravo za preslatku buhtlicu!!!
    Moja R je prvo puzala, vojnicki gmizala i tek nakon mj.dana se pocela posjedat.
    Tocno u ovo vrijeme prosle godine :)Sjećam se da sam curama u grupu slala video ,kako vrijeme leti…


    Nostalgija te hvata,a?A vrijeme ide prebrzo

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Mateo zaspao s mm u boravku. Prebacila ga sad u krevet. Idem se okupati i pred tv s muzem. Samo zdravlje je bitno. Sve drugo dode nekako. Nek su nam malisani zdravi i veseli. I mi s njima. Kile neka odu, a dobri ljudi dodu u nase zivote. Sretna vam nova. 🎉🎉🎆🎇🎄🎊🎋🎍🎆🎄🎇✨🎈🎉🎋🎊🎊🎇🎇🎈🎉🎉🎉

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy,zelje si super napisala!!!! I slazem se!!!
    Mi kod mojih,zlica se naigrala s necakom,u pol devet nije mogla vise gledat,al tek u devet je zaspala…nije naucila spavat kod babe i dede navecer…a i taman da ce zaspat,neka petarda,pa da ce zaspat,psi pocnu lajat, pa ovo pa ono… 
    Burazi nabavili artiljerije, cek vatromet i pocestitat prek sa susjedima/kumovima i u krpe…zlica ce ujutro po svoje 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar lan@luk@rit@

    lan@luk@rit@

    Broj poruka: 339

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Mateo zaspao s mm u boravku. Prebacila ga sad u krevet. Idem se okupati i pred tv s muzem. Samo zdravlje je bitno. Sve drugo dode nekako. Nek su nam malisani zdravi i veseli. I mi s njima. Kile neka odu, a dobri ljudi dodu u nase zivote. Sretna vam nova. 🎉🎉🎆🎇🎄🎊🎋🎍🎆🎄🎇✨🎈🎉🎋🎊🎊🎇🎇🎈🎉🎉🎉


    Lucy potpisujem tvoje zelje


    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    [pitapata.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Drage zene,sretna vam Nova 2018 godina!Puno zdravlja vama i djeci,vise novaca i manje kila!😂Strgana sam!Mala sad zaspala prvu turu,jedva sam docekala!Inace se budim prije nje pa pijem u miru,al danas ne!Jucer je zaspala u 1!Znate kaj?Satrala me!S tim da sam mislila da ce u pol 12 zaspat!Djizs,tek  pola godine ima,a umori me ko da sam orala i kopala!Ona je meni najaktivnija navecer!Preko dana spava svaka dva sata!A navecer budnost joj se produzi ili pak predugo spava taj zadnji san!😰😰😰Malo sam guglala,nemojte se sad smijat jer je tek 1.1😂😂😂….Apartmane na moru za ljeto!Jebo vas,pa to je skupo!Morat cu se bolje skompat s ovima s mora pa cu platit u pola cijene😂😂😂😂Idem kavu popit u miru

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Jel dolazite k sebi od ludog provoda??? 😂😂😂
    Ja isla u krevet u pola 1. Nisam vise mogla izdrzati a na tvu nije nista bilo za gledati. Mateo se jutros probudio sat vremena prije nego obicno. Nadam se da nece tako cijelu godinu. Bili kod mojih na rucku. M sad spava pa cemo popodne mm baki. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Drage zene,sretna vam Nova 2018 godina!Puno zdravlja vama i djeci,vise novaca i manje kila!😂Strgana sam!Mala sad zaspala prvu turu,jedva sam docekala!Inace se budim prije nje pa pijem u miru,al danas ne!Jucer je zaspala u 1!Znate kaj?Satrala me!S tim da sam mislila da ce u pol 12 zaspat!Djizs,tek pola godine ima,a umori me ko da sam orala i kopala!Ona je meni najaktivnija navecer!Preko dana spava svaka dva sata!A navecer budnost joj se produzi ili pak predugo spava taj zadnji san!😰😰😰Malo sam guglala,nemojte se sad smijat jer je tek 1.1😂😂😂….Apartmane na moru za ljeto!Jebo vas,pa to je skupo!Morat cu se bolje skompat s ovima s mora pa cu platit u pola cijene😂😂😂😂Idem kavu popit u miru

    A kak da se ne smijemo hahahaha,luda si

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sretna nova drage klokanice 😂😂😂😘😘😘😘😘

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    U pol 12 pripremali vatromet, pucali u kombinaciji sa susjedima/kumovima do pol jedan, isli k njima na pivu, dosli doma spat, budenje iza osam, zabavljali se,prije rucka s malom kod doticne susjede/kume na kavu, rucak..zlica spava tam s dedom… Zaspala tek u 14… Opet se sve pomaknulo..   Kad se zbudi kod muzevih i doma i ne mislim danima ic nikud 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.