Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,
    Hvalaaa vam !
    Znaci nakon te punkcije 5.dan vracaju embrij u maternicu ali postoji velika mogucnost da meni ni nece vratiti ovaj mjesec jer mi je tanki endometrij odjednom.
    Ali ja se nadam da ce se u ovih 5 dana zadebljati.
    Embrije koje ne vrate zalede.
    Tako da nisam tocno sigurna hocu li i ja bas ovaj mjesec odbrojavati s vama.
    Sretnooo cure !

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    draga mono1111, ja nisam upucena u situaciju ali takodjer ti zelim svu srecu :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Jel se kome dogodilo da mu je muka za vrijeme plodnih dana, jer ni sa cim drugim to ne mogu povezati!
    Na netu spominju samo prije M, a meni je danas tek 13dc!
    Znaci od pon.ujutro do sada mi je stalno muka!! Ujutro kao ne, ali eo sad pocinje, preko dana malo manje, a onda navecer najgorje! I to u nekim intervalima tipa 2 min.sam gladna, pa mi 2 stoji sve u grlu da mislim da cu povracat pa se smiri… Slabo i jedem.
    Ne umisljam si trudnocu jer sam proslu imala normalno. Je oskudno, ali kod mene je to normalno.
    Jel imala koja tako sta, jel moguce da je zbog plodnih dana??
    S cim da smirim jer me izludjuje! Sve tab.koje imam su mi za bolove! Neka alternativa?

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    [klokanica.24sata.hr]baarbaraa29

    [klokanica.24sata.hr]možda M nije bila M :) 

    meni je tako muka bilo u prvoj trudnoci, bas isto, dok jos nisam znala da sam trudna sam mislila da mi samo smeta miris (da ne kazem smrad) salama jer sam radila u marketu.

    ali ne znam, mozda stvarno moze biti od plodnih dana. ja iskreno ne znam jer nisam nikad gledala kada ce mi biti plodni dani da bi radili na bebi, imali smo tu srecu da smo ostali trudni nakon 2 ciklusa.. nadam se da ce tako biti i sada, a curama ovdje zelim + sto prije :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Jane_Doe

    [klokanica.24sata.hr]baarbaraa29

    [klokanica.24sata.hr]možda M nije bila M :)

    meni je tako muka bilo u prvoj trudnoci, bas isto, dok jos nisam znala da sam trudna sam mislila da mi samo smeta miris (da ne kazem smrad) salama jer sam radila u marketu.

    ali ne znam, mozda stvarno moze biti od plodnih dana. ja iskreno ne znam jer nisam nikad gledala kada ce mi biti plodni dani da bi radili na bebi, imali smo tu srecu da smo ostali trudni nakon 2 ciklusa.. nadam se da ce tako biti i sada, a curama ovdje zelim + sto prije :)


    O pa vi ste bas sreckovici 😊 Daj Boze da vam se i sad tako brzo posreci!!

    Ma ne mogu reci da nebi volila da si u pravu, ali sumnjam!! Iako kad spominjes smrad sad sam skuzila da mi je par puta doslo kao da osjetim miris krvi, ali inace bas imam jak osjet njuha da mi je muz rekao da mi mogla radit na carini umjesto onih pasa tragaca 😂😂 tako da cu to iskljucit kao “simptom”! Mozda je samo neka cudna nuspojava ovulacije, ko ce ga znat!

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • danijela93

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Jane_Doe

    [klokanica.24sata.hr]baarbaraa29

    [klokanica.24sata.hr]možda M nije bila M :)

    meni je tako muka bilo u prvoj trudnoci, bas isto, dok jos nisam znala da sam trudna sam mislila da mi samo smeta miris (da ne kazem smrad) salama jer sam radila u marketu.

    ali ne znam, mozda stvarno moze biti od plodnih dana. ja iskreno ne znam jer nisam nikad gledala kada ce mi biti plodni dani da bi radili na bebi, imali smo tu srecu da smo ostali trudni nakon 2 ciklusa.. nadam se da ce tako biti i sada, a curama ovdje zelim + sto prije :)

    O pa vi ste bas sreckovici 😊 Daj Boze da vam se i sad tako brzo posreci!!

    Ma ne mogu reci da nebi volila da si u pravu, ali sumnjam!! Iako kad spominjes smrad sad sam skuzila da mi je par puta doslo kao da osjetim miris krvi, ali inace bas imam jak osjet njuha da mi je muz rekao da mi mogla radit na carini umjesto onih pasa tragaca 😂😂 tako da cu to iskljucit kao “simptom”! Mozda je samo neka cudna nuspojava ovulacije, ko ce ga znat!


    Daj Boze da je beba u pitanju :))

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Jane_Doe

    [klokanica.24sata.hr]baarbaraa29

    [klokanica.24sata.hr]možda M nije bila M :)

    meni je tako muka bilo u prvoj trudnoci, bas isto, dok jos nisam znala da sam trudna sam mislila da mi samo smeta miris (da ne kazem smrad) salama jer sam radila u marketu.

    ali ne znam, mozda stvarno moze biti od plodnih dana. ja iskreno ne znam jer nisam nikad gledala kada ce mi biti plodni dani da bi radili na bebi, imali smo tu srecu da smo ostali trudni nakon 2 ciklusa.. nadam se da ce tako biti i sada, a curama ovdje zelim + sto prije :)

    O pa vi ste bas sreckovici 😊 Daj Boze da vam se i sad tako brzo posreci!!

    Ma ne mogu reci da nebi volila da si u pravu, ali sumnjam!! Iako kad spominjes smrad sad sam skuzila da mi je par puta doslo kao da osjetim miris krvi, ali inace bas imam jak osjet njuha da mi je muz rekao da mi mogla radit na carini umjesto onih pasa tragaca 😂😂 tako da cu to iskljucit kao “simptom”! Mozda je samo neka cudna nuspojava ovulacije, ko ce ga znat!


    hahahahah, evo ja cu drzat fige da ce posluzit necemu ta mucnina pa ces se pohvaliti plusicem :D

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Barbara,
    Ne znam iskreno !
    Ja sam dobila 16 j.s., 4 su zamrznuli jer se ne smije vise od 12 po zakonu oploditi a ostale se trebaju sad oploditi.
    U pon bi trebao biti potencijalni transfer, ali ce se prije uzv napraviti da se vidi koliki je endo i ako je ok vracaju se stanice, ako nije, sve ce zalediti pa vracati kad bude optimalno.

    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Hihi hvala, ali ja nikako ne mislim da je to to. Da sam dalje od sredine ciklusa i nekako, ali ovako skoro pa nemoguce, ali hvala na pozitivnim vibricama, nek ovi pl.dani urode plodom, a i ja vama JaneD, danijela i mono saljem pozitivne vibrice ~~~~

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Nema je već 4 dana. Koliko sam prije željela da ne dođe sad želim da dođe. Nikakav drugi simptom osim toga nemam.Ima li netko vrijeme kad si zbilja spreman za djecu?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.