Tema za Kamilicu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Kako nam draga naša Kamilica ima psihičkih problema.. i hitno joj treba pomoć..
    Evo jedna temica da gospođetina može nesmetano pisati sama sa sobom.  
    Kamilice naša uživaj ❤️❤️

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Simba2

    tek sad vidjeh temu. Izgleda da bi tu bila usamljena sama sa sobom pa ipak silom želi bit dio ekipe drugih podforuma😂😂


    Blago meni kad imam klub obožavatelja koje samo zbog mene otvaraju temu na forumu 😍
    Ja silom zelim biti dio ekipe vas luzerica, kao što vi silom želite zatrudnjeti.. Ali neće vas pa neće🤣

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Lulamira

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Kamilica ♡

    Simba2

    tek sad vidjeh temu. Izgleda da bi tu bila usamljena sama sa sobom pa ipak silom želi bit dio ekipe drugih podforuma😂😂

    Blago meni kad imam klub obožavatelja koje samo zbog mene otvaraju temu na forumu 😍
    Ja silom zelim biti dio ekipe vas luzerica, kao što vi silom želite zatrudnjeti.. Ali neće vas pa neće🤣


    A ni tebi nesto ne ide. 🤣

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Lulamira

    Kamilica ♡

    Simba2

    tek sad vidjeh temu. Izgleda da bi tu bila usamljena sama sa sobom pa ipak silom želi bit dio ekipe drugih podforuma😂😂

    Blago meni kad imam klub obožavatelja koje samo zbog mene otvaraju temu na forumu 😍
    Ja silom zelim biti dio ekipe vas luzerica, kao što vi silom želite zatrudnjeti.. Ali neće vas pa neće🤣

    A ni tebi nesto ne ide. 🤣


    O meni ide u podjebavanju vas čim mi dajete toliku pažnju 🤣🤣

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    🤣🤣🤣🤣 Neka si im rekla 👏🤭

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Lulamira

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Kamilica ♡

    Lulamira

    Kamilica ♡

    Simba2

    tek sad vidjeh temu. Izgleda da bi tu bila usamljena sama sa sobom pa ipak silom želi bit dio ekipe drugih podforuma😂😂

    Blago meni kad imam klub obožavatelja koje samo zbog mene otvaraju temu na forumu 😍
    Ja silom zelim biti dio ekipe vas luzerica, kao što vi silom želite zatrudnjeti.. Ali neće vas pa neće🤣

    A ni tebi nesto ne ide. 🤣

    O meni ide u podjebavanju vas čim mi dajete toliku pažnju 🤣🤣


    Mozes misliti glavna si faca. 🤣🤣
    Ostvarujemo snove. 

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Hope93


    Mah,imala sam svoju krticu preko koje sam slala neke lažne podatke u vezi trudnoće i to se na kraju ovdje kao i u grupi u kojoj sam bila ispisalo uzduž i popreko.Znam i koja je osoba bila akter svega toga pa je to i bio razlog da se maknem od te ekipe,iako sam se s nekima družila privatno i upravo su one širile okolo priču kako lažem itd,pa sam im onda i dala materijala da ispadnu da su u pravu i da im bude po njihovom 😅

    Nadam se da se ti i dragi uspjeli nešto skuhat svo ovo vrijeme dok me nije bilo i da si dobro? Vidim da se barem zabavljaš u slobodno vrijeme ako ništa 😂😂😂


    Pa sve i da si lagala, šta njih to briga? 😂 Uhvatile su se toga k'o pijan plota. Nisam bila mjesecima tu. Ali kad god bi došla, skoro svaki put bi te neka od njih dežurnih spomenula….očito si im bolna točka 🤣
    Dobro sam, hvala ti. Malo dosadno na godišnjem pa sam došla malo se “podružiti ”🤭
    Fali baš neka stara ekipa od lani. Njih par. 😅 Ameliee recimo. I neke druge drage cure. Ne sjećam se sviju nicka…🙈 A i ti si falila. I njima sigurno, čim te stalno spominju…🤣
    Nadam se da ste ti i muž dobro i zdravo. 🤗

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Citam i ne vjerujem 😐 cemu ovo?
    Ako vam se ne svida neciji komentar zaobidite ga. Ovo je kao da smo u 2 osnovne. Ovdje smo sve sa istim ciljem, tako da cure opusteno!

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Hope93

    Kamilica ♡

    Hope93


    Mah,imala sam svoju krticu preko koje sam slala neke lažne podatke u vezi trudnoće i to se na kraju ovdje kao i u grupi u kojoj sam bila ispisalo uzduž i popreko.Znam i koja je osoba bila akter svega toga pa je to i bio razlog da se maknem od te ekipe,iako sam se s nekima družila privatno i upravo su one širile okolo priču kako lažem itd,pa sam im onda i dala materijala da ispadnu da su u pravu i da im bude po njihovom 😅

    Nadam se da se ti i dragi uspjeli nešto skuhat svo ovo vrijeme dok me nije bilo i da si dobro? Vidim da se barem zabavljaš u slobodno vrijeme ako ništa 😂😂😂

    Pa sve i da si lagala, šta njih to briga? 😂 Uhvatile su se toga k'o pijan plota. Nisam bila mjesecima tu. Ali kad god bi došla, skoro svaki put bi te neka od njih dežurnih spomenula….očito si im bolna točka 🤣
    Dobro sam, hvala ti. Malo dosadno na godišnjem pa sam došla malo se “podružiti ”🤭
    Fali baš neka stara ekipa od lani. Njih par. 😅 Ameliee recimo. I neke druge drage cure. Ne sjećam se sviju nicka…🙈 A i ti si falila. I njima sigurno, čim te stalno spominju…🤣
    Nadam se da ste ti i muž dobro i zdravo. 🤗

    Mah pusti. Uhvati se zdravijeg društva od ovog,mada kužim. Sad se odmaraš pa voliš u sve to uhvatit i zajebanciju 😂😂😂 ma mi smo dobro,hvala Bogu. Nešto korona opet vlada oko nas. Svi su se u kućanstvima oko mene razbolili i pozitivni a mi se izvlačimo😂 s druge strane pak čekamo godišnji,muž od kolege iz škole dobio ponudu za posao u inozemstvu al ne želi prihvatit jer je uvjeren da bi mene nostalgija oprala i da se ne mogu maknuti od kuće i svojih doma jer sam malo hipersenzibilni tip osobe i tak 😂 zabavno sve u svemu,ali živimo hajde. Zdravi smo pa se ne žalimo ☺️
    De se ti sa mužem malo podruži kao što se družiš na ovom forumu,samo bliži kontakt ostvari,if you know what I mean? 😉😂


    Nego šta, zdravi i mladi. Šta vam više treba? 😊To za nostalgiju te skroz razumijem. I sama sam takva. 😆
    Lijepo se odmorite na godišnjem. I uzivajte!🤗 I ja i muz ćemo također. 🙈🤭 Baš mi je drago da si svratila, svrati opet kad ti bude dosadno. Sigurno će te one spominjati u međuvremenu 😅🤫🤗
    Buhtlice 🤗

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Citam i ne vjerujem 😐 cemu ovo?
    Ako vam se ne svida neciji komentar zaobidite ga. Ovo je kao da smo u 2 osnovne. Ovdje smo sve sa istim ciljem, tako da cure opusteno!


    Tome da ne uništava ostale teme sa svojim bolesnim komentarima.. 
    Evo neka se ovdje ispucava..
    Mogu se pod ruku ona i hope uzeti..

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.