Test

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mere

    mere

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Poz majke kraljice radim test vec dva puta i ovako mi dodze sta ovo znaci a stomak u donjem dijelu raste

  • Avatar mere

    mere

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    mere

    Poz majke kraljice radim test vec dva puta i ovako mi dodze test mi je slika na profilnoj  sta ovo znaci a stomak u donjem dijelu raste 


  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    mere

    Poz majke kraljice radim test vec dva puta i ovako mi dodze sta ovo znaci a stomak u donjem dijelu raste


    Ako se radi o ovom testu iz avatara,to je negativan test..bar koliko vidim. 
    Stomak u trudnoci ne krene odmah rasti..tako da javi se doktoru da vidi zasto ti stomak raste

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.