Teta čuvalica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok! Ja bi vrlo rado čuvala djecu. Vrlo sam mlada, ali imam 4 godine iskustva cuvanja djece. Idem u medicinsku skolu gdje smo u prakticnom dijelu obilazili vrtice, jaslice predškolu i skolu za djecu s poteskocama u razvoju te dvije godine slusam predmet koji se bazira na dijetetu i adolescentu. Cuvala bi dijete svih uzrasta, potreba i spola na podrucju grada Karlovca, ali posto jos uvijek idem u školu moje radno vrijeme je ograniceno na poslijepodne. Za sate i novce se mozemo dogovoriti! 

  • Avatar Ayo

    Ayo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu


    tinčeeek

    ja trazim ‘'posao’' dadilje….volim djecu,obožavam biti u njihovom društvu,imam iskustva u čuvanju,te tražim ako ništa drugo 10kn/h ukoliko je jedno,a ako su 2 pa na dalje 15kn/h,prema potrebama bi i navečer čuvala dok malo mama i tata provode ‘'svoje’' vrijeme,…

    neki dan mi se javila majka,3 djece,7mj,3 i 5 g za cijeli mjesec mi ponudila 1400 što zaista za 3 djece cjeli mjesec,svaki dan po 8h ipak malo premalo,

    Poštovana Tinčeeek, kako mogu stupiti u kontakt sa Vama?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.