Težina i duljina vaših beba

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zlim

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Moja buhtlica ima 7 mjeseci i par dana, a 9 600 g i 72 cm duljine, a rođena sa 3080 g i 49 cm. Još uvijek smo na jednom krutom obroku, i ne žuri nam se, a ostalo vrijeme dojimo, i to često, po noći i po danu .  Moram priznati da je to prilična težina, i sva je slatka, ali bez obzira na to, ipak se nadam da će uskoro početi manje dobivati na težini, što se i očekuje.
    Koliko su vaše bebe teške odnosno duge, čisto da razmjenimo iskustva ?

  • Avatar iva.sestakexblaskovic

    iva.sestakexblaskovic

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Moj L. sad ima 8 mjeseci i gotovo 10 kg… 
    Jos doji i nedavno smo zapoceli s dohranom.
    Meni je vazno pratiti dijete, a ne tablice, jer svako je dijete razlicito i mi koje smo stalno s njima, najbolje znamo napreduju li dobro.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Nasa zadnja kontrola kod pedijatra je bila sa 7.5 mj, prije nego sto smo otisli za Njemacku. Tada je bio 9150g tezak, a 75,5 cm dugacak. Ovdje ne idemo kod pedijatra, pa me silno zanima sto ce sada kad se vratimo pokazati vaga.
    Jucer je napunio godinu dana, a rodjen je sa 3050g i 50 cm dug.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • zlim

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Mi idemo na kontrolu kod pedijatra za tjedan dana, i baš me zanima što će reći. Do sada je govorila da je na gornjoj granici, ali da nije bed jer je na majčinom mlijeku, ali da sam ju hranila AD, onda bi to bila druga priča. Kaže dok., ne brinite, kada oni propužu odnosno prohodaju, sve to dođe na svoje. Ali bez obzira, drago mi čuti da ima još buhtica….

  • GABY11

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pouzdrav drage mame

    Moj Gabriel je rođen sa 3130g dug 52 cm. Sada ima 3 ipol mjeseca dug 65 cm i težak 5840 g. Ikljućivo ga dojim pedijatrica nam nije ništa komentirala ni puno ni malo tako da ja mislin da je ok.

  • Avatar Twoboys

    Twoboys

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moj mladji sin se rodio sa 4200 grama i 55 cm ; sa 2 mjeseca je imao 7500 grama i 60,5 cm. Sad ima 2,5 mjeseca.pedijatrica rekla da je sve ok, ali meni jepretezak jjedva ga nosim.taj ce valjda s godinu dana imat 15 kg

  • Avatar malaMi

    malaMi

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Twoboys


    Moj mladji sin se rodio sa 4200 grama i 55 cm ; sa 2 mjeseca je imao 7500 grama i 60,5 cm. Sad ima 2,5 mjeseca.pedijatrica rekla da je sve ok, ali meni jepretezak jjedva ga nosim.taj ce valjda s godinu dana imat 15 kg

    wow, svaka čast i mašala :D

    Moja se rodila sa 3630 grama i 50 cm.  Sad je 14 mjeseci i ima cca 13 kg. Još dojimo, pomalo.

  • lilaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moj mališa ima sad 4 mj kad smo bili na kontroli imao je 7340 a dug je 67 cm,pedijatrica je rekla da super napreduje,rođen je sa 3250g a dug 50 :)

  • barabica

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Moj maleni je rodjen s 4100g i 54 cm..napunili smo godinu dana i sad ima 11kg i 80cm..uvijek je bio veca beba i pedijatrica nam je rekla da mu je kilaza super 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Danas bili na kontroli i cijepljenju. Sa 13 mjeseci imamo 11.100g i 81 cm smo dugi. :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.