Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Drzite mi fige kod mene jos uvijek nema nista …..da mi je iscekati jos koji dan da kupim test :)….sretno svima

  • Avatar nena27

    nena27

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Mimica sretno
    Čestitke novim trudnicama
    Meni je taman prošla, danas se osjećam grozno kao da me nešto pregazilo umor, recimo neka glavobolja, mučnina imam osjećaj da ću svaki tren povratit i imam neke valove vrućine, na poslu sam i nemam pojma šta da radim, da nisam imala kakvu takvu menstruaciju prošli tjedan zapitala bi se

    [daisypath.com]

  • Avatar Anavi007

    Anavi007

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Vecer …evo  da Vam se i ja pridruzim i ispricam svoju pricu.Imam 27 godina i svaki mjesec se nadam plusicu ali nazalost jos nista ..moja borba vec traje godinu dana..svi nalazi su nam  dobri…unatrag dva mjeseca pijem duphaston tablete…prosli mjesec bila na folikulimetriji 9 dan ciklusa i ovulacija prosla…ovaj mjesec krecem s 4 danom na folikulimetriju da vidi doktorica da li je ovulacija odmah poslije menstruacije a mozda je i za vrijeme same menstruacije pa zato i ne dolazi do trudnoce jer tad nemamo ni odnose ..uhh sad sam se olaksala… ☺☺

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Light,
    Drzim fige da nesto uspije do jeseni. Ja na tvom mjestu ne bi micala Duphastone, samo ga svakako pij nakon O, ne prije da ne bi blokirao O.
    Makar, znam da su ti rekli da vjerovatno s duphastonima pocnes vec od 14 dc.

    Lemon,
    Zao mi je radi gubitka, svakako napravi testove trombofilije,.jer cesto u ovakvim tjednima moze biti trombofilija u pitanju.
    Ja koristim ove roze,.i koliko znam one su od 25 ml U.

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Mislim  da na onima na kojima ne pise od koliko su da su od 25 ml U, a jedino na ovim ultra osjetljivim pise da su od 20 ml U.
    Nisam.sigurna, ali mislim da je tako.

    [lilypie.com]

  • Anahi

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke!

    Bila sam opet na putu pa me nije bilo na klokanici.

    Ljubicice čestitke na plusiću  i svaka čast od prve.

    Jesi pratila plodne dane?

    Mono drži se i sretno.

    Meni treba stići menstruacija u četvrtak i imam sve simptome, bole me grudi, predmenstrualni iscjedak jučer, tako da ju čekam.

    Probat ću s trakicama od idućeg ciklusa.

    Dal ima netko iskustva sa clearblue ovulacijskim testovima?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Anahi

    Pozdrav curke!

    Bila sam opet na putu pa me nije bilo na klokanici.

    Ljubicice čestitke na plusićui svaka čast od prve.

    Jesi pratila plodne dane?

    Mono drži se i sretno.

    Meni treba stići menstruacija u četvrtak i imam sve simptome, bole me grudi, predmenstrualni iscjedak jučer, tako da ju čekam.

    Probat ću s trakicama od idućeg ciklusa.

    Dal ima netko iskustva sa clearblue ovulacijskim testovima?


    Hvala.
    Mislim da su skupi i da mjesecno jako puno izadje a npr.i lh testovi s ebaya su meni jako pouzdani i jako jeftini.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    mono1111

    Mislim da na onima na kojima ne pise od koliko su da su od 25 ml U, a jedino na ovim ultra osjetljivim pise da su od 20 ml U.
    Nisam.sigurna, ali mislim da je tako.


    Hvala, budem onda narucila te roze pa cu vidjeti kakve su
    Krajem tjedna idem na pregled pa cu pitati što od pretraga da  napravim, hocu da me šalje na sve što misli da treba, brisevi su mi prije t bili u redu sad jedino što znam da je rekao da ce nas slati na kariogram.

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Anahi

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hvala,

    njih sam i naručila, trebali bi stići u ponedjeljak :)

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Anahi,hvala😊poceli smo 3 dan od zavrsetka m i onda svaki drugi dan😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.