Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Lotus,
    Pa iskreno, ne znam da li je to za vjerovati ili ne. Placebo svakako mozda, ali sad….nemam pojma. 

    Luna, ako ti je dokt.rekao da moze onda moze. Pitaj jos svakako i privatnog, ali ne bi ti oni bzvz rekli.

    [lilypie.com]

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Jane_Doe

    bulbi meni jos nisu rekli kad smijemo poceti planirati, sutra imam kontrolu i nadam se da cu nesto konkretno saznati..
    mina ja sam pravi padobranac, uletila sam na ovu temu i nakon par postova vec ostala trudna, pa sam uletila na proljetnice i izletila brzinom munje, sad sam opet s vama i nadam se da cete sve jako brzo na proljetnice. previse nas je ovdje :)


    I ja se nadam..da sto prije, a i ti za nama..😊

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Bok svima, imam jedno pitanje… Naime, pila sam duphaston sad zadnjih 8 dana i neznam da li je od tih hormona, ali totalno sam izgubila apetit. Je li se nekome to vec dogodilo i je li to uopce normalno? Mislim, po cijele dane jedem kao vrabac, skoro nista i nisam gladna. Bojim se da mi to sve ne poremeti hormone jos vise i da mi ne izostane ovulacija ovaj mjesec… Zna li netko moze li poremecaj u prehrani uzrokovati tako nesto? 

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Pitam na ovoj temi zato jer i ja se trudim da ostanem trudna

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    cure, evo me.
    bila jučer na kontroli, beta je 35 i doktor je oduševljen. kaže da je sve čisto. a na PHD nalazu ne piše ništa konkretno osim da je bila propala T.. pitala sam koliko moram čekati da krenemo opet na bebu i rekao je da bi mi preporučio bar 3 mj i da se javim svom ginekologu jer bi bilo dobro napraviti briseve.
    e sad, ja ću svog gin. pitat za te briseve, ali koliko ga znam njemu će to biti nepotrebno jer se to radi u slučaju ponavljajućih pobačaja i njemu nije alarmantno ako žena ima jedan pobačaj iza sebe.. rekao mi je više puta da je to sasvim normalno i da se dešava svima. on mi je rekao da ne vidi razloga zašto nebi bila trudna već za mjesec, dva… želim napraviti te briseve i želim znati da je po tom pitanju sve ok..
    kako to ide cure? jel to mene nešto košta? i u slučaju da mi on kao soc. gin. to odbije napraviti koliko bi me koštalo privatno? jer u mom malom gradu on je jedini soc. gin..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Imaš preporuku za briseve od doktora u bolnici. Reci svom soc. da ti napravi briseve koje mora radit nakon svake kiretaže! Ako kaže da neće …pitaj ga tko mu je odvjetnik da odmah uputiš tužbu u slučaju da ne dao bog još jednom pobaciš. Što je vama ljudo dragi…to su vaše buduće bebe… borite se!!! Pogotovo ako je drugi liječnik to preporučio! Nakon svake kiretaže su brisevi obavezni!!!

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    ikyri joj molim te, ovaj jučer me tako grubo pregledao da sam mislila da će mu utroba kroz usta izać i naravno morala sam mu vikad da sačeka jer imam par pitanja.. sve nešto na brzinu.. da ga citiram: pričekajte 3 mj za novu T i bilo bi dobro napraviti briseve, ja to mrzim radit al obratite se svom ginekologu. mrzim briseve!
    znači, kao posrana sam pokupila stvari i izašla..
    moj gin. je meni stvarno ok al ima situacija kad mu je sve ravno..pa da se unaprijed pripremim..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    i kažeš da su brisevi obavezni nakon kiretaže..ja sam odmah drugi dan nakon što su me pustili iz bolnice išla kod njega i ništa nije spominjao što se tiće dodatnih pretraga i briseva. sve šta je rekao je da on ne vidi razlog da je nebi bila trudna već za mjesec, dva..
    evo već na to me glava boli jer ocito je jedna propala T isto kao i da ti ne uspije napravit tortu iz prve..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Da to je tako nekako njima. Ali traži briseve. Ja sam ih radila nakon kiretaže zbog zaostale posteljice i ponovno 6 mj nakon jer iscjedak nije bio čist. Briseve sam nosila i u ranoj prošloj trudnoći i pred kraj u kojem se gleda beta hemoliticki streptokok prije poroda. Sad je već najavila upitnice za urinokulturu jer joj je urin bio gust na UTZ ali sam je uvjerila da nemam tegoba s mokrenjem pa je rekla da cu to onda u 12tj kad dođem na probir skupa sa još jedno 6 stvari… i papa mi je stara godinu dana pa se dvoumi dali da mi dira ušće u trudnoći jer papom se može  oštetit cerviks i nevoli ga ona dirat kod trudnica. Tako da mogu reć da volim svoju ginekologicu. Čekam 3h svaki pregled ali sve odradi.

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    ma ja vise ne znam sta bi mislila.. u pon cu ga zvat da me naruci, necu ga ni pitat sta misli, samo cu mu rec da mi kaze kad mogu doc da se naprave brisevi..
    ti si dobro? bebica?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.