Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Andeo26

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ja radila jucer,prvi dan kasnjenja i bio je negativan..kuma me nagovara da napravim sutra al mislim da cu pricekati do nedjelje bar.. 

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Ja sam pravila prije izostanka 2-3 dana … Nisam mogla dočekati… Prvo mi je 3 dana prije bila sjenka i odmah sutridan dakle 2 dana prije lagana crtica…  Ali sve je to individualno i ovisno o ovulaciji i dužini ciklusa.. meni je varirao od 26 - 31 dan… tako da mi je ovo bio očito kraći ciklus inače bi mi tad bio negativan test…




    [lilypie.com]

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Hej zenske!moja M stigla jutros 😢
    Cestitam svim novim plusicima i svim trudilicama zelim puno srece!
    Mi idemo dalje u nove pobjede! 😘

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Ja sam radila 11dpo i bio je pozitivan. Andjeo,kad je tebi bila O i koji ti je dan ciklusa(sorry da ne listam sada i trazim…) 
    Semy ako ti je fizicki tip posla, bilo bi dobro sto prije otvorit bo. Da se sto vise odmaras.

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Alisa žao mi je zbog M, novi ciklus nova šansa :) samo hrabro dalje 💪💪 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Dobila sam dr.. uskoro idem po summamed. Trebala sam odabrati jel hocu tablete ili prvo izvaditi betu. Ja sam rekla naravno tablete jer se zelim cim prije rijesiti bakterije. Zvala sam ginekologa, on mi nije nista pisebno rekao.. samo da ako zelim pregled da dodjem i narucio me za iduci tj. A ja cu tada biti trudna tek 5+2. Da bar ima negdje kod nas privatno to za izvaditi, ali nema u mom gradu. 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Hvala Ana Donna,a sta drugo nego hrabro dalje,istina je da je tesko podnositi svaki mjesec razocarenje,ali valjda ce doci i to vrijeme kad budemo svi vidjeli svoje plusice,moramo vjerovati 😘

  • Andeo26

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    MalaTajna222

    Ja sam radila 11dpo i bio je pozitivan. Andjeo,kad je tebi bila O i koji ti je dan ciklusa(sorry da ne listam sada i trazim…)
    Semy ako ti je fizicki tip posla, bilo bi dobro sto prije otvorit bo. Da se sto vise odmaras.


    Danas mi je 32 dan ciklusa,a ovulacija mi je bila 10.9 po kalendaru i po nekim simptomima.. Nisam jos pratila ovulaciju sa trakicama..

  • Andeo26

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    lavandica

    Ja sam radila pet dana prije - negativan. Onda ponovila drugi dan kasnjenja i pozitivan, sa slabom crticom ali plusic se vidi.


    Ja radila popodne.. Nisam mogla pricekati jutro,al to je tek jedan dan bio kasnjenja. Sad cekam bar do subote ako ne dođe..

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Popila Sumammed. Sad odmaranje i cekanje. Ima sta novo kod vas?

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.