Trudna sam, a otac djeteta ne želi čuti za mene

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ana62

    ana62

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Poštovane, 
    Imam 20 godina.. Otkrila sam ovih dana da sam trudna..  Otac djeteta ne zeli ni cuti za mene.. no ja ne zelim pobacit.. sto da radim?

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Draga Ana.,znam da si mlada i da je tesko samoj odgajat djete ali zadrzi svoje djete jer ono ti je sve u zivotu.

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    ana


    Poštovane, 
    Imam 20 godina.. Otkrila sam ovih dana da sam trudna..  Otac djeteta ne zeli ni cuti za mene.. no ja ne zelim pobacit.. sto da radim?

    imaš svoju bebicu i možda ti neće biti lako ali to će ti biti nešto najbolje u životu, znam da je  lako reći kad nisi u toj situaciji ali bori se za svoje dijete a tog kretena pusti neka živi svoj život jer vidjet ćeš jednog dana će se kajat i molit će te da mu oprostiš, sve to život vrati.. samo hrabro

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Slažem se sa curama…za par mjeseci ćeš imati svoju bebicu… ja da sam na tvom mjestu ne bi uopće razmišljala o njemu…možda će ti biti teško..ali probaj naći potporu u obitelji,frendicama :)

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Potpis na tenu.Fokusiraj se na sebe i dijete,budi hrabra i samo naprijed,sve će se već nekako posložiti

  • Avatar Vmnina

    Vmnina

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Mozda nemas njegovu ljubav, al' uskoro bi mogla imati najvecu ljubav u svom zivotu.
    Sada ste vazni samo ti i bebica a on nije ni svjestan sto propusta. Pusti ga, sto ce ti takav uopce.
    Ne brini nista, znam da nije lako al' polako… Sve ce doci na svoje
    Karma

    [tickers.cafemom.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Slazem se s curama. Tvoje dijete ce ti pruziti najvecu mogucu ljubav obostranu. Misli na svoje dijete, a za tog kako ga vise nazvat, nema rijeci.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Slažem se sa svima. Pokušaj potporu i pomoć pronaći u obitelji, bliskim i dragim ljudima.
    Kada dođe bebica, vidjet ćeš koliko će ti sreće i ponosa donijeti.
    Ostani jaka i bori se!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Miki35

    Miki35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Najveća je ljubav ljubav prema dijetetu , kad rodiš svoje djete osijetiš posebnu vrstu ljubavi koja traje cijeli život, a kad ti počme vračati zagrljaje i poljubce vidjet ces da se sve isplati, sigurno ti je teško sada ali za tu ljubav se umire…. želim ti svu srecu 

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Draga Ana,
    to je jako teška odluka, ali i ja mislim da se ništa ne može mjeriti s bebicom.
    Ako želiš svoju bebicu, ne treba ti on da bi ju rodila.
    Drži se!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.