Trudnice 35+

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Cloud_

    Cloud_

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zanima me koliko vas se odlučilo na trudnoću nakon 35.godine ili eventualno 40.?
    Imamo djecu, ali bi muž i ja žarko željeli još jedno i kada to spomenem sa svojih 37. većina me blijedo gleda u stilu " malo si stara, ne treba vam sad to kada su vam djeca već veća, sve ovo iz početka, teže podnašanje trudnoće itd…)

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 796

    Prijavi adminu

    Rodila sam “tek” s 32 pa ako i odlučim ići na drugo neće to biti prije 36-37. Imam i ja neke zamišljene granice u glavi al život me toliko puta opovrgnuo pa bolje da šutim 😂
    Mislim da je ljudima to bauk jer kao - već imate djecu i napokon niste više u bebljoj fazi i kud ćeš sad opet u pelene. 
    Podržavam 👍🏻, di ima volje, sve se može

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Vitara

    Broj poruka: 400

    Prijavi adminu

    Rodila nedavno drugo s 39. 🤷 Da sam htjela tako, nisam. Dugo smo morali čekati. Pokušavali godinama, išli na mpo, ali ništa nije uspijevalo dok valjda nije Bog rekao svoje. Prvo rodila s 31, začeli od prve. Drugo sam htjela s 35, ali nije htjelo. A ništa se u međuvremenu nije promijenilo, ali nije išlo. 😓 Ako bude Božja volja možda s 40 i nekom bude i treće. Nemoj slušati druge, nego sebe. Sretno. 

    👩39, 👱‍♂️40, 👦 7 g, pokušavamo 4 g
    Amh 31, IR, mthfr, PAI-1 4G/5G homozigot
    Ostali nalazi u redu.
    2 aih, 1 prirodni, 4 ivf-a
    4 biokemijske
    4/23 prirodna trudnoća
    Stiže curica. 💓
    5.1. s 38+4 stigla L, sc

  • Avatar Željka1209

    Željka1209

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Evo jedne s 40 na leđima i prvom trudnoćom. Još je jako rano pa je i strah ogroman, ali nadam se najboljem 😊 Baš kako cure kaže, zaboli te kifla šta drugi komentiraju, go for it girl!

    ZM 30.12.23
    ➕️ 29.01.24🥰🥳
    Prvi pregled 09.02.24 🤞
    Drugi pregled 05.03.24 ✅️ ❤️ kuca
    Treći pregled TA visokorizicna 27.03.
    Termin 05.10. 🥰

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1353

    Prijavi adminu

    Evo i mene u 39.oj 🙈 nismo ni mi tako planirali, ali eto, tako nam se život posložio.. Kako kazu cure, go for it! Sretno ❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim -1st.-3js-2 oplođ.-1🐧; 2. st.- 6js-5 oplođ.-2🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6. [tickerfactory.com]

  • Minnieus

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Naravno da nisam planirala u 40.-oj rađati, jer mi se to prije činilo prekasno, ali sad sam u tim godinama i želim svim srcem dijete. Nadam se da će se želja što prije i ostvariti. 
    Ako imate želju i volju za djetetom, nemojte se obazirati na tuđa razmišljanja. Dobro znate što znači imati dijete, i ako ste spremni na sve što roditeljstvo nosi samo naprijed! 

    👩 40g. AMH 7.2 pmol/L, brisevi uredni, papa uredan
    🧑 42g. Spermiogram normo
    Sreća najveća ❤️ 4g. prirodna trudnoća
    11/22 +, 12/22 💔kiretaža (srčeko prestalo kucati)
    Pokušavamo od 4/23

  • Avatar Cloud_

    Cloud_

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala cure od ❤️ želim svima uspješne trudnoće 💕

  • sanya123

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Evo mi smo sad krenuli s pokušavanjem (do sad je bilo ako bude što super, ako ne nema veze), al sad sam ja bila kod gin, dobila uputnicu za hormone i nadam se da će se nešto i izroditi iz svega 🤞🤞 evo me blizu 38 😅 gin kaže 6 mj redovitog pokušavanja pa ćemo dalje vidjeti. Danas mi je 1  dan ciklusa pa jedva ćekam da prođe i da nam neće trebati par godina 😬

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    Termin 28.11.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    sa 20 prvo, u 39 drugo i nakon dvije g trece na pocetku….
    tko zeli i osjeca se spremno godine nisu upitne, sto se tice fizickog stanja u mom slucaju jest teze iznesti trudnocu nego prije 20g.. mentalno budes stabilniji puno mada uvjek ima onih hormonski poremecenih dana kad bi da je neko drugi rodio umjesto tebe pa da te nema da dusu odmoris 😅😅😅  al to su sve faze koje prolazis i kad si puno mlađi samo sto ih zaboravis 🤣🤣🤣… ja se znam nasalit sa starijim curama koje planiraju iza 35 na djecu da nepreporucam pa mi smjesno kako se preispitivaju 🤣🤣🤣 onda im na kraju kazem da se samo vise umaras 🤣🤣🤣 al kao sto rekoh na pocetku sam trece t i ima jos volje, energije i zivota u meni i najvaznije od svega sto svjesno znam da djete zelim sebi bez obzira na stanje, partnera i sve ostalo… želim djecu i nadam se da cu se snac sa ovom fantasticnom trojkom 🤪😉🩷🩷🩷 
    GDJE IMA ŽELJA NAĐE SE I PUT, VRIJEME JE RELEVANTNO ( nadam se da je smisleno )

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Nedavno sam napunila 41. godinu, prvo sam rodila sa 39 (tako se posložilo, dugo nam nije uspijevalo) i rado bih imala još jedno dijete. Da, umorna sam i nekada maštam da se odem naspavati u neki hotel 😜, ali umorna je i moja frendica koja je 10 godina mlađa. Teško da ću ostvariti novu trudnoću jer mi je AMH gotovo nemjerljiv, no trebam samo jedno jajašce i nadam da će nam uspjeti. A ako ste zdrave i hormonska slika je dobra, ako postoji želja i energija ne vidim nikakvu prepreku za roditeljstvo s 35+… Sretno! 🙋‍♀️

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.