TRUDNICE BUCKE I "B TRBUH"

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Evo, listajući nisam naišla na neku sličnu temu pa evo da pitam - trudnice koje ste malo bucmaste zatrudnile, kako napredujete? Evo npr ja sam se u prva 3 mj udebljala 1 kg jer dosta pazim i krećem se, isto tako nisam imala previše kila (66/173), ali imam špek na trbuhu kojeg se nikako nisam mogla riješiti ni prije (naime nekad sam bila deblja i sad je taj dio ostao). Sklona sam debljanju i sve mi ide na taj špek - noge mršave, sise i guzica mali…znači svi kažu da sam mršava, a brate mili sakrijem trbuh majicama, i to ne trbuh normalan nego u dva dijela, onak baš špekast…malo sam u bedu jer sam čitala o “B trudničkim trbusima” koji i kad narastu ne budu onak lijepo oblikovani baš radi tog oblika prije trudnoće…

    [lilypie.com]

  • Buhica

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Evo da se javim, ja sam u 26 tt, ostala sam trudna s previše kg, na 160 visine 85 kg. Dosad nisam dobila niti deke, ne jedem slatko i pekarske proizvode kao prije trudnoće. Trbuh mi je baš lijepo okrugao makar imam šlauf na trbuhu od prije. :D

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Buhica

    Evo da se javim, ja sam u 26 tt, ostala sam trudna s previše kg, na 160 visine 85 kg. Dosad nisam dobila niti deke, ne jedem slatko i pekarske proizvode kao prije trudnoće. Trbuh mi je baš lijepo okrugao makar imam šlauf na trbuhu od prije. :D


    A jel si imala prije onak tipa dva šlaufa ili samo jedan prije? :D Jer ja imam dva hahha sad sam u 15 tt, dobila sam 2 kg, ali se još ne kuži niš…

    [lilypie.com]

  • Buhica

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Imala sam poštena dva šlaufa :D 
    Mislim da su mi se dva trbuha spojila u jedan negdje od 20 tjedna. :D

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Buhica

    Imala sam poštena dva šlaufa :D
    Mislim da su mi se dva trbuha spojila u jedan negdje od 20 tjedna. :D


    Znači postoji nada da i ja imam lijep trbuh za nekih mj dana :D 

    [lilypie.com]

  • Buhica

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ma naravno! :D

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Buhica

    Ma naravno! :D


    Samo da pitam, jel dobijaš obavijest kada netko komentira post tvoj ili općenito?

    [lilypie.com]

  • Buhica

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ne dobijem ništa, povremeno pogledam sama.

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Kad bi barem ovo jos bila aktivna tema…

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.