trudnički apetit

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    hehe…ovo sa slatkim i slanim je totalna zabluda… od prvog dana bi samo cipse jela i kokice i nesto tipa toga…cokoladu nisam do nedavno vidjeti mogla,a kamoli jesti…a nosim curicu…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Sladoled. Više ni ne biram ni okuse ni išta. Mogla bih vagon pojesti.
    Iako ja nešto zadnjih dana nemam apetita. Ne znam zašto, možda zbog ovih vrućina. Samo sam stalno žedna, a ovako se tjeram nešto konkretno pojesti.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Ja sam na pocetku trudnoce, prvih par mjeseci jela grozdja na tone….znala sam ga pojesti min. kilu- dve dnevno…onda me to pustilo, sad nemam nekih trudnickih prohtjeva…. Slatko nisam ni prije jela, vise sam bila za čipseve i takve gluposti od junk fooda….i da, pasala mi je ful ljuta hrana….
    Kaj ja znam, jedem sve isto kak i prije, samo po ovim vrucinama i nemam neki apetit…klopam puno voca i pijem puno vode, jedino mi to trenutacno pase…

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Meni se za sada jede samo slano. Čokoladu i kolače uopće ne doživljavam a inače sam za slatkim luda a slano nikako..
    Nemam neki poseban apetit ali vidjet ćemo kako će bit do kraja trudnoće, sad ulazim u 15.tj.

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    tresnje breskve i nutella na zlice

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Ja sve tamanim…najvise svjeze voce…al nade se tu i pokoja čokolada, cips, kokice, hamburger itd…sjecam se jedino da sam u pocetku imala jako velike potrebe za mesom i ak nebi u danu potamanila 3-4 postena komada mesa bilo bi mi uzasno zlo i vrtilo mi se i nisam imala nimalo snage

  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Ja sam 16 tjedana trudna, svakih 4 sata sam gladna i jedem apsolutno sve i nista mi ne smeta niti posebno fali. jedino kaj moram pazit na kolicinu slatkisa koju jedem zbog trudnickog secera koji mi je malo povisen i to me ubija jer obozavam slatko 

    16.12.2014 <3 Lena <3

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    ninach1903


    Ja sam 16 tjedana trudna, svakih 4 sata sam gladna i jedem apsolutno sve i nista mi ne smeta niti posebno fali. jedino kaj moram pazit na kolicinu slatkisa koju jedem zbog trudnickog secera koji mi je malo povisen i to me ubija jer obozavam slatko 

    Ja sam isto konstantno gladna. Nema toga kaj ne budem pojela. Koma se na kraju osjećam dok vidim kaj sam sve pojela, al jednostavno ne mogu protiv sebe. Sve mi je tak fino i samo sam gladna i jedem.

  • Deleted user

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Kad su trajale mucnine cca do 15, 16tt slatko nisam mogla vidjeti ali sam zato pojela pofrita s majonezom na toneee!
    A sad mi pase sve, slatko, slano, ljuto…ali nesmijem jer moram bit na dijeti mada se tu i tamo malo pocastim kojim sladacem! Hehehehe

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    ja imam stalno polu-mučnine i žgaravice i moram jesti svaka 3-4 sata. Inače nema ništa baš što mi se posebno jede, osim što mi jaaaakoooo paše lubenica.. ali i drugo voće općeniti. i salatni krastavci su mi mrak… a junk food ne jer mi se odmah žgaravica digne - i od jako slatkog i od jako slanog. Sladoled mi paše (to mi je i inače ovisnost), ali najviše rumenko ili kon-tiki jer me fino osvježe. A ako mi se jede “teži” sladoled, onda onaj novi macho-jaffa…

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.