trudnički apetit

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Leda


    Ja sam jedno dva mjeseca jela palentu i toplo mlijeko za doručak, sada sam se prebacila na pekmez, kuh i kakao! Mm me sprda da poslje doručka mogu u vrtić!

    hahahaha neka :d mi volimo čokolino navečer mmm 

  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Leda


    Ja sam jedno dva mjeseca jela palentu i toplo mlijeko za doručak, sada sam se prebacila na pekmez, kuh i kakao! Mm me sprda da poslje doručka mogu u vrtić!

    To je odlično! Ja umjesto mlijeka stavim bijelu kavu, i to je super :)

    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    kris555


    Leda


    Ja sam jedno dva mjeseca jela palentu i toplo mlijeko za doručak, sada sam se prebacila na pekmez, kuh i kakao! Mm me sprda da poslje doručka mogu u vrtić!
    To je odlično! Ja umjesto mlijeka stavim bijelu kavu, i to je super :)

    I ja sam derala palentu i toplo mlijeko i šećer hahahaha strašno… Što sam vise jela bila sam gladnija… Probudila bi se po noci i bilo bi mi loše od gladi morala bi komad kruha pojest da zavaram zeludac.

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    joj ja si isto jednom tjedno jedem pojedem palentu ali s jogurtom jer mi je to kao zdravije od kruha i namza, šunke i sl
    jednom tjedno pahuljice a ostale dane sendvič ili tost

    ručak mi mora imati povrće i salatu, tjestenina jednom tjedno ili jednom u dva tjedna…
    trudim se paziti ali evo 3 kg sam dobila u 13 tt a i od početka sam imala više kila nego šta treba pa bi morala ekstra paziti…možda bi mi bilo lakše da se mogu vratiti na posao ali jbg

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ana76

    Ana76

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Ja sam bome ovu trudnocu gustala skroz i to najvise u mlijeku,mlijecnim proizvodima,cok.pahuljicama,jajima,palacinkama sa nutellom..mmm..al vidim da nisam jedina!U prvoj sam dobila dijetu za dijab.jer sam se pocela naglo debljati,(sto je bila posljedica silnih dijeta i odricanja prije trudnoce pa kad sam okusila kruh,tjesteninu i slatko nakon neznam otkad..odmah mi se dvostruko primalo)cijelu trudnocu opet provela polu gladna,jela milijun malih obroka dnevno,nikad sita i zadovoljna skroz,bez slatkog,slanog,ma uzas…na kraju zavrsila na +18 kg!Kroz par mj.skinula 20kg!Sad u ovoj trudnoci opet pocela dobivati naglo,po 2-3 kg mjesecno.evo me na +21-22kg,trebam rodit svaki dan al ja sam jela i uzivala u svakom obroku i briga me!Ja cu to opet skinuti!Bar sam bila sita!

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Ja saam pazila do negdje 25tt, sad kad jedem normalno nisam se nista vise udebljala, sklonija sam debljanju pa cijeli život isto tako pazim sta jedem. sve mi je nisko i tlak i šećer i željezo. nek je meni moja bebolina dobro a kile cu skinut kad rodim!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Leda


    Ja sam jedno dva mjeseca jela palentu i toplo mlijeko za doručak, sada sam se prebacila na pekmez, kuh i kakao! Mm me sprda da poslje doručka mogu u vrtić!

    Hahahahaha, dobra. Ja sam za večeru počela jesti prepečenac, maslac i pekmez. Još mi fali samo kakao, mogla bi večeras 

  • Avatar mamicka

    mamicka

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ajme kad se ja sjetim svojih prvih par mjeseci trudnoce  Stalno bila gladna, najela se ko neki pravi baustelac i opet bih bila gladna kao da uopce nisam jela 

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    e danas ću se počastit pizzom za večeru, nakon dužeg večeravanja jogurta

    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Blago vam se … Da pojedem pizzu imala bi kiselinu 15 dana .. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.