Trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • helena12345

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok cure. Evo da ja podijelim s vama nesto. 11 dana mi menstruacija kasni inace je redovita. Nelagodno dok nesto pojedem jako.. Cak i dok popijem nesto ili dok zapalim cigaretu. Radila 2 testa bila su negativna. Ali sam citala da se radi sa prvim jutarnjim urinom. Ja nisam tako napravila. Idem i na wc cesce nego sto sam prije. I jos nesto sto sam skuzila je da imam obilni bijeli iscjedak. E sad mene zanima da li postoji mogucnos trudnoce ili ne.

  • helena12345

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    helena12345

    Bok cure. Evo da ja podijelim s vama nesto. 11 dana mi menstruacija kasni inace je redovita. Nelagodno dok nesto pojedem jako.. Cak i dok popijem nesto ili dok zapalim cigaretu. Radila 2 testa bila su negativna. Ali sam citala da se radi sa prvim jutarnjim urinom. Ja nisam tako napravila. Idem i na wc cesce nego sto sam prije. I jos nesto sto sam skuzila je da imam obilni bijeli iscjedak. E sad mene zanima da li postoji mogucnos trudnoce ili ne.


  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Ponovi test sa jutarnjim pa ces znati mozda vise :) sretno 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    helena12345

    Bok cure. Evo da ja podijelim s vama nesto. 11 dana mi menstruacija kasni inace je redovita. Nelagodno dok nesto pojedem jako.. Cak i dok popijem nesto ili dok zapalim cigaretu. Radila 2 testa bila su negativna. Ali sam citala da se radi sa prvim jutarnjim urinom. Ja nisam tako napravila. Idem i na wc cesce nego sto sam prije. I jos nesto sto sam skuzila je da imam obilni bijeli iscjedak. E sad mene zanima da li postoji mogucnos trudnoce ili ne.


    Postoji mogucnost trudnoce ukoliko si imala nezasticene odnose. Ako jesi, moguce da ti je ovulacija bila kasnije pa da ti zato kasni menstruacija. A moguce da ti kasni zbog stresa ili hormonalnih promjena. Svakako bi test nakon vise od 10 dana kasnjenja treba pokazati + ukoliko je rijec o trudnoci. Napravi test prvim jutarnjim urinom pa ces znati nsna cemu si. Sretno! 🥰

    Baby P 03/21 💙

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.