Trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lena21

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim mama i  damama na forumu. Moja situacija je sljedeća imala sam m 5.4., zatim 23.4. Kratko krvarenje kroz 3 dana. Bila sam sigurna da sam trudna i napravila sam 2 testa i bili negativni. Danas 18.5. Sam opet počela lagano krvariti, ali doslovno samo kad se brišem. Pojavljuje se i smeđi iscjedak. Imala sam i jedan krvni ugrušak crne boje i tu se krvarenje smirilo i sad je jako malo ružičaste boje. Jako mi smetaju svi mirisi(omiljeni parfem me gušio), smanjio mi se apetit, kroz dan me bolio jajnik i osjećam stezanja u trbuhu… Kada mogu napraviti test? Je li neka od vas imala ovakvu situaciju? Ne znam što očekivati..
    Znam da trebam na pregled i ići ću, ali nije mi termin tako blizu pa me zanimaju vaša iskustva. Mlada sam i ovo bi mi bila prva trudnoća.. 🥰

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Kad ti je zadnja M bila?.jel ova 05.04 ili?

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Lena21

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Kad ti je zadnja M bila?.jel ova 05.04 ili?


    Da tada je bila zadnja.. 23.4. Kratko krvarenje.. I juler dobila iscjedak smeđi i imala jedan crni ugrušak.. Otad lagano krvarim

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Lena21

    SAYURI

    Kad ti je zadnja M bila?.jel ova 05.04 ili?

    Da tada je bila zadnja.. 23.4. Kratko krvarenje.. I juler dobila iscjedak smeđi i imala jedan crni ugrušak.. Otad lagano krvarim


    Pa radi test, sta cekas, proslo.je i vise nego dovoljno za test, pokazat ce ti siguran rezultat..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Lena21

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Radila sam test i danas i negativan.. A načekat ću  se do pregleda… 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Lena21

    Radila sam test i danas i negativan.. A načekat ću se do pregleda…


    Onda nazalost nisi trudna jer bi test sada pouzdano pokazao…ti ugrusci i ta smedjarenja na sredini ciklusaogu biti od upale ili neke infekcije, svakako ce ti doktor reci sta da radis dalje…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.