Trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Valentina99

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo ja sam nova ovde ciklus mi kasni 16 dana na 11 dan sam radila test bio negativan 
    Juce mi pojavio braon isecak svetlo braon kao sto je na slici 
    Sta bi moglo da bude 
    Ja sumnjam na trudnocu ali ne zelim da se razocaram pa ako je imala neka iskustvo sa tim neka mi javi 
    :*

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Valentina99

    Zdravo ja sam nova ovde ciklus mi kasni 16 dana na 11 dan sam radila test bio negativan
    Juce mi pojavio braon isecak svetlo braon kao sto je na slici
    Sta bi moglo da bude
    Ja sumnjam na trudnocu ali ne zelim da se razocaram pa ako je imala neka iskustvo sa tim neka mi javi
    :*


    11 dana kasnjenja test bi pokazao pouzdano pozitivno da si trudna. Nisi nazalost. Nesto je drugo u pitanju…posjeti doktora…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • inaa7

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja imam pitanje..radila test 19.7.2x trudnoca je ispalo. Danas isla kod ginekologa 6+3 ona ne vidi plod..jeli mozda prerano? 
    Ima koja iskustva ? Narucila me za 10 dana, nadam se da bude sve vidljivo❤

  • inaa7

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Valentina99

    Zdravo ja sam nova ovde ciklus mi kasni 16 dana na 11 dan sam radila test bio negativan
    Juce mi pojavio braon isecak svetlo braon kao sto je na slici
    Sta bi moglo da bude
    Ja sumnjam na trudnocu ali ne zelim da se razocaram pa ako je imala neka iskustvo sa tim neka mi javi
    :*


    Meni se prije menstruacije pojavi taj iscjedak.
    Ali ako vi mislite da je trudnoca (ako imate neredovite cikluse) onda cekajte pa opet test:) 
    Ili giniic..

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    inaa7

    Pozdrav, ja imam pitanje..radila test 19.7.2x trudnoca je ispalo. Danas isla kod ginekologa 6+3 ona ne vidi plod..jeli mozda prerano?
    Ima koja iskustva ? Narucila me za 10 dana, nadam se da bude sve vidljivo❤


    Kad je bila zadnja M i koliko ti traju ciklusi? Sa 6+3 bi se trebala vidjeti najmanje gestacijska i zumanjcana, cak i plod….sve zavisi kad je bila ovulacija, daj nam vise podataka? Datum kad je bila O? 

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • inaa7

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    SAYURI

    inaa7

    Pozdrav, ja imam pitanje..radila test 19.7.2x trudnoca je ispalo. Danas isla kod ginekologa 6+3 ona ne vidi plod..jeli mozda prerano?
    Ima koja iskustva ? Narucila me za 10 dana, nadam se da bude sve vidljivo❤

    Kad je bila zadnja M i koliko ti traju ciklusi? Sa 6+3 bi se trebala vidjeti najmanje gestacijska i zumanjcana, cak i plod….sve zavisi kad je bila ovulacija, daj nam vise podataka? Datum kad je bila O?


    12.6.sa. imala zadnju menstruaciju..Daaa,ona je vidjela gestacijsku vrecicu, to mi je odmah rekla..ciklusi su 28 dana..i pravilno uvijek..a sto se tice ovulacije bila je oko 30.06.😊

  • inaa7

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    inaa7

    SAYURI

    inaa7

    Pozdrav, ja imam pitanje..radila test 19.7.2x trudnoca je ispalo. Danas isla kod ginekologa 6+3 ona ne vidi plod..jeli mozda prerano?
    Ima koja iskustva ? Narucila me za 10 dana, nadam se da bude sve vidljivo❤

    Kad je bila zadnja M i koliko ti traju ciklusi? Sa 6+3 bi se trebala vidjeti najmanje gestacijska i zumanjcana, cak i plod….sve zavisi kad je bila ovulacija, daj nam vise podataka? Datum kad je bila O?

    12.6.sa. imala zadnju menstruaciju..Daaa,ona je vidjela gestacijsku vrecicu, to mi je odmah rekla..ciklusi su 28 dana..i pravilno uvijek..a sto se tice ovulacije bila je oko 30.06.😊


    I da,iskreno znam tocno da sam zatrudnila poslije 1.7. prije nisam nikako.
    Po meni je to tek 4 tjedna,al kad se racuna od zadnje menstruacije..
    A

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    inaa7

    inaa7

    SAYURI

    inaa7

    Pozdrav, ja imam pitanje..radila test 19.7.2x trudnoca je ispalo. Danas isla kod ginekologa 6+3 ona ne vidi plod..jeli mozda prerano?
    Ima koja iskustva ? Narucila me za 10 dana, nadam se da bude sve vidljivo❤

    Kad je bila zadnja M i koliko ti traju ciklusi? Sa 6+3 bi se trebala vidjeti najmanje gestacijska i zumanjcana, cak i plod….sve zavisi kad je bila ovulacija, daj nam vise podataka? Datum kad je bila O?

    12.6.sa. imala zadnju menstruaciju..Daaa,ona je vidjela gestacijsku vrecicu, to mi je odmah rekla..ciklusi su 28 dana..i pravilno uvijek..a sto se tice ovulacije bila je oko 30.06.😊

    I da,iskreno znam tocno da sam zatrudnila poslije 1.7. prije nisam nikako.
    Po meni je to tek 4 tjedna,al kad se racuna od zadnje menstruacije

    Kad se racuna od zadnje menstruacije, A TAKO SE RACUNA…trudna jesi tu negdje 6 tjedana i 2-3 dana,  a po tome se tu treba vidjeti vise od samo gestacijske. Koji je promjer gestacijske, mora ti pisati na nalazu!? Jedino objasnjenje je da je bila kasnija implantacija malo…po cemu znas da je O bila bas 30.06?🤔

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • inaa7

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Neznam,napisala sam oko 30.6.
    Ako dobro citam..0,21
    Neznam iskreno zasto se ne vidi plod😳

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    inaa7

    Neznam,napisala sam oko 30.6.
    Ako dobro citam..0,21
    Neznam iskreno zasto se ne vidi plod😳


    Da, GV 2mm…hmmm🤔  A ne mozes sada nista, moze biti da je sve u redu samo malo kasnila O ili implanatacija ili se ne razvija bas kako bi trebalo…iskreno u 6-tom tjednu zumanjcama se mora vidjeti isto tako, odnosno kad promjer gestacijske predje 10mm….nema druge nego sacekati tih 10 dana pa vidjeti na UZV jel napredovala trudnoca…sretno 🤞🤞

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.