Trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Larissaaaa

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Dobro vece imam jedno pitanje…Imala sam odnos sa dečkom bez zaštite uzeli smo pozu ja na njega okrenuta leđima on je sjedio ja sam kao stojala i on je svršio u mene otišla sam odma u wc mokrila sam da li postoji šansa za trudnocom😊❤️

  • Mariina1106

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Uvijek postoji šansa ako je bez zaštite to ovisi o plodnim danima. 

  • Larissaaaa

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mariina1106

    Uvijek postoji šansa ako je bez zaštite to ovisi o plodnim danima.


    Piše da mi je niska mogućnost trudnoce

  • Larissaaaa

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Kejsy

    Pretpostavljam da si jako mlada pa ne znas… Bas zato od srca preporuka da upoznas anatomiju zenskih reproduktivnih i urinarnih organa ❤️ Jer mokrenje nema nikakve veze. Urinarni i vaginalni otvor su odvojen, ako ste pomislili da urin moze da “ispere” vaginu nakon snosaja, to jednostavno nije moguce da se desi, bez brige 😉. Ako ste u plodnim danima ili ulazite u plodne dane mogucnost za trudnocu postoji naravno.


    Sad sam radila test došlo mi je samo jedna crtica a trebala sam danas da dobijem 

  • Larissaaaa

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pa da radila sam test negativno je samo jedna crtica je bila

  • Sara11

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zanima me vaše mišljenje što se tice metode prekinutog snošaja u plodnim danima. Da li prakticirate i kakva su vam iskustva? Lp. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.