Trudnoća i njeni simptomi 😄

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lillyy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo svima, nova sam članica kojoj treba pomoć.
    Zadnju mjesečnicu sam imala 13.07, ciklus mi je već godinama ko švicarski sat - 30 dana. Većinom dobijem navečer kad pođem leći (čitaj 12.07 primjer). Spolne ne zaštićene odnose sam imala cijeli ciklus. Ovulacija mi je bila 28-29.07 i tada sam imala odnos. Mjesečnica mi kasni. A ima tjedan dana osjećam mučnine,mogu VOLA pojest, mogu spavati 0-24, cice me bole, leđa isto. Ova dva dana kao što bi trebala dobiti M me bole jajnici čas jedan čas drugi. Imam neki iscjedak zbog kojeg imam osjećaj da sam dobila il se popiškila . A inače pms i ne osjećam samo me zglobovi bole i koju aknu dobijem  a ovaj mjesec niti jedne aknice. Danas sam pravila test firs sign i bio je negativan. Pa sad trebam vaše mišljenje i kakve ste vi imale simpt početkom trudnoće?

  • Avatar lunamoon

    lunamoon

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Heej. Simptomi PMS-a i rane trudnoće su dosta slični i variraju od zene do zene. Najbolje ponovi test , ako gospođa ne dođe. Sretno. 😊🤞

    🧔 30.g 👩‍💼 26.g ❤️
    👶 Pokušavamo od 8/2020.g

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Lillyy

    Zdravo svima, nova sam članica kojoj treba pomoć.
    Zadnju mjesečnicu sam imala 13.07, ciklus mi je već godinama ko švicarski sat - 30 dana. Većinom dobijem navečer kad pođem leći (čitaj 12.07 primjer). Spolne ne zaštićene odnose sam imala cijeli ciklus. Ovulacija mi je bila 28-29.07 i tada sam imala odnos. Mjesečnica mi kasni. A ima tjedan dana osjećam mučnine,mogu VOLA pojest, mogu spavati 0-24, cice me bole, leđa isto. Ova dva dana kao što bi trebala dobiti M me bole jajnici čas jedan čas drugi. Imam neki iscjedak zbog kojeg imam osjećaj da sam dobila il se popiškila . A inače pms i ne osjećam samo me zglobovi bole i koju aknu dobijem a ovaj mjesec niti jedne aknice. Danas sam pravila test firs sign i bio je negativan. Pa sad trebam vaše mišljenje i kakve ste vi imale simpt početkom trudnoće?

    da li si radila lh trakice pa znaš da ti je 28.7-29.7 bila O ili se vodiš po nekom menstrualnom kalendaru? 
    Lako moguće da imaš malo kasnije O nego li misliš, samim time možda i jesi T, al je rano da ti test očita. Jednostavno se strpi još sutra, pa ukoliko ne dođe, ponovi test.
    Eh, što se tiče simptoma, sve što ti navodiš sam imala hrpu puta, a nisam bila T, a pak kad jesam, nisam praktički ništa od simptoma imala. Iako, taj iscjedak koji opisuješ je relativno dobar znak. Njega sam imala, onaj vječiti osjećaj kao da sam se upiškila. Javi baš!🍀

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Lillyy

    Zdravo svima, nova sam članica kojoj treba pomoć.
    Zadnju mjesečnicu sam imala 13.07, ciklus mi je već godinama ko švicarski sat - 30 dana. Većinom dobijem navečer kad pođem leći (čitaj 12.07 primjer). Spolne ne zaštićene odnose sam imala cijeli ciklus. Ovulacija mi je bila 28-29.07 i tada sam imala odnos. Mjesečnica mi kasni. A ima tjedan dana osjećam mučnine,mogu VOLA pojest, mogu spavati 0-24, cice me bole, leđa isto. Ova dva dana kao što bi trebala dobiti M me bole jajnici čas jedan čas drugi. Imam neki iscjedak zbog kojeg imam osjećaj da sam dobila il se popiškila . A inače pms i ne osjećam samo me zglobovi bole i koju aknu dobijem a ovaj mjesec niti jedne aknice. Danas sam pravila test firs sign i bio je negativan. Pa sad trebam vaše mišljenje i kakve ste vi imale simpt početkom trudnoće?


    Hmmmm…ako se dobro sjecam first sign je 10ml/U osjetljivosti….a ti si danas koji, 14-15dpo , i pravilnom ciklusu 30 dana…nazalost bojim se da nema trudnoce, jer bi na 14 dpo taj vec pokazao fino, simptome nesto drugo uzrokuje….

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Možeš si i izmjeriti (bazalnu) temperaturu.. Ako ti je oko 37 mogla bi biti trudna.. Držim fige! 😊 I naravno, ponovi test za koji dan.. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Lillyy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Danas sam opet pravila test . Uzela sam 3 različita i sva tri pokazala plusić 😄😄😄

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Lillyy

    Danas sam opet pravila test . Uzela sam 3 različita i sva tri pokazala plusić 😄😄

    Hoces da mi kazes da su 3 testa danas dala plus, a dva dana prije na 15 dpo najosjetljiviji test nije dao….na cikluse tacne ko svicarski…..ma jasta….

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Lillyy

    Danas sam opet pravila test . Uzela sam 3 različita i sva tri pokazala plusić 😄😄
    Hoces da mi kazes da su 3 testa danas dala plus, a dva dana prije na 15 dpo najosjetljiviji test nije dao….na cikluse tacne ko svicarski…..ma jasta….


    Sayuri, nemoj biti uvijek pesimist😂😂

    👩33g
    👨42g
    👦4g

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.