Trudnoća ili

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaryLina

    MaryLina

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu
    Pozz drage mame i one koje to željno iščekuju :) nova sam ovdje pa bih vas molila za savjet. 
    Radimo na bebici oko 6 mj. Do prosle god.sam imala policisticne jajnike, ove god.u 1.mj je ginekologica potvrdila da nemam vise cista. Ciklus mi je redovit i traje 31.dan. prije mj.dana sam pocela piti folnu i cink. Menstruaciju trebam dobiti u nedjelju za 3 dana. Radila sam 2 testa. Jedan jucer jedan danas. Bole me uzasno grudi( ali tako je i inace pred mens.) A ono sto inace nije, je to da vec tjedan dana imam svaki dan bolove u donjem dijelu trbuha i jajnicima kao ovulacija ili pred menstr, vise puta dnevno, kada stojim, lezim, radim i nekako sam jako sretna. Jako bi željeli bebicu pa me zanima sto vi mislite o ovim testicima. Hvala Vam puno i sretno svima 😘😘😘😘
  • Avatar MaryLina

    MaryLina

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu
    Evo još jedan od jučer
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Ja bi rekla da je ovo pozitivan test i rana trudnoca..Sretnooo i CESTITAM..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar MaryLina

    MaryLina

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Zadranka 86 hvala puno.. vec se bojim da umisljam i haluciniram od tolike želje. Javim se za vikend kada ne očekujem 😈👿 😂

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Javi se obavezno.moj je test raden dan prije ocekivane i ovako je bilo kao i kod tebe jedva vidljivo..bitno da je ovaj rezultat sa slike ocitan u zadanom vremenu da se ova blaga crtica uocila u tom vremenu koje pise da je potrebno za ispravno ocitanje testa..eto ako je po meni je to def trudnoca samo rana..nakon izostanka crtica ce bit tamniha ukoliko ponovis test..sretnoo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    također mislim da je test pozitivan, čestitam 😘

    crta će biti tamnija nakon što menga zakasni. ja sam radila 6. dan kašnjenja (prije toga nisam baš skontala da sam trudna 😂) i ta druga crta je bila tamna kao i prva.

    [lilypie.com]

  • Avatar MaryLina

    MaryLina

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu
    Hvala vam puno drage zenice :) jako zelimo bebicu.
    Ja sam sveukupno radila 3 testa ( nisam mogla cekat ) 😏 prvi je bio 4 dana prije m, pa tri dana pa 2 dana 😂😂 i na svakom je plus ali ovakav kao iz slika gore pa me to izluduje. Ali znam da moramo biti strpljivi. Ako smo mogli svo ovo vrijeme onda cemo izdrzat jos tih 2-3 dana 😊😊 evo u prilogu najnoviji hahaha to je sada to iducih 3 dana. 
  • Avatar MaryLina

    MaryLina

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu
  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Marylina ja bih isto rekla da je ovo pozitivno .. I cestitke… Da ti budeš mirnija savjetovala bi ti drugi testic tj trakice od Millera.. Meni su one pokazale dosta jacu liniju isto prije (ne)ocekivane M… I nekako su rozi testici malo bolji…. Sretno…




    [lilypie.com]

  • Avatar MaryLina

    MaryLina

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Župčica hvala na savjetu, divne ste 😍😄
    Okk, sada iduci kada budem radila , uzet cu roze trakice. Zapravo ovi testovi nisu jednostavni 😂 sto ih vise napravis manje znas heheh 😘😘😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.