Trudnoca nakon spontanog pobacaja

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Teaa95

    Teaa95

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Savjeti kada poceti raditi na drugoj bebi,preporuke cura/zena koje su isto prosle.

    🤵‍♂️👰‍♂️ 2019g
    👦 36god 👩 28god
    Missed ab 2020
    Baby 👱‍♂️ 2021g 💙
    Baby 👱‍♀️ 2023g 🩷

  • Avatar Teaa95

    Teaa95

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Trudnoca 5+5tj srceko kuca s bebicom sve u redu. Tri dana poslije sam prokrvarila,spremila se odmah u bolnicu da bi mi doktor rekao da je spontani pobacaj u tijeku te da cu se sama ocistiti.. Tako je bi bilo,5 dana krvarenja zadnja 2 dana samo smeđi iscjedak. Vidjela sam da je sve izaslo,cekam 30og kontrolu,ali mi je puno pitanja u glavi. Kada ce iduca menstrucija? Kada mozemo ponovo raditi na bebici? Dali su mi potrebni neki vitamini? Inace doktor na hitnoj mi je rekao da svaka druga zena izgubi prvu bebu,kako je to normalno da mi mozemo odmah poceti raditi na bebi, ma da meni to bas nije normalno. Ostala sam trudna nakon 10mj pokusavanja,Inace ovo mi je bila prva trudnoca. Da li netko mozda ima slicna iskustva?

    🤵‍♂️👰‍♂️ 2019g
    👦 36god 👩 28god
    Missed ab 2020
    Baby 👱‍♂️ 2021g 💙
    Baby 👱‍♀️ 2023g 🩷

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    Žao mi je što ti se dogodilo! 
    Eto, ja sam imala missed u 5 mj i nakon 2 ciklusa menstruacije sam zatrudnila s blizancima, da bih jednog izgubila nakon 8 tjedana. 
    Nakon missed mi je trebalo cca mjesec dana do iduće menstruacije.
    Na žalost, pobačaji su čest slučaj. No nitko o tome previše ne govori. Ne gubi nadu nego hrabro naprijed! 

  • Avatar Teaa95

    Teaa95

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Sa drugom bebom je sve u redu? 🥰
    Malo mi je sok i dalje ali sva sreca suprug i ja smo pozitivni i nepredajemo se,cim dobijemo zeleno svijetlo od doktora idemo u nove pobjede. 🙂

    🤵‍♂️👰‍♂️ 2019g
    👦 36god 👩 28god
    Missed ab 2020
    Baby 👱‍♂️ 2021g 💙
    Baby 👱‍♀️ 2023g 🩷

  • jesenumeni29

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Nakon godine i 6 mjeseci od spontanog pobačaja smo počeli raditi na bebi. Teška je sva ta situacija prvo dok se gleda filmove, pa se djeca rode u nekom od njih i onda suze same krenu ili kad prijatelji dobiju djecu i onda se čovjek pita zašto sam baš ja morala izgubiti. Mislim da ipak treba malo vremena proći, još pogotovo kada se čuju- vide ti prvi otkucaji srca, to nekako najviše boli. Stanka je bila tolika radi situacije s poslom pa dok su se još neke stvari poklopile, trebalo je neko vrijeme. 4 mjeseca prije nego smo odlučili da će biti ova godina za slijedeći pokušaj počela sam piti folacin i omegu 3 i evo nas sada pri kraju trudnoće.

    Doktorima je to sve normalno, kažu da treba biti sretan da se može začeti uopće Sretno ubuduće i puno dječjih cipelica želim

  • Avatar Teaa95

    Teaa95

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Zelim ti svu srecu do kraja trudnoce,i u porodu 🙂 Nadam se da i nasa iduca trudnoca bude u redu,to mi je najveca zelja  poslje oporavka 

    🤵‍♂️👰‍♂️ 2019g
    👦 36god 👩 28god
    Missed ab 2020
    Baby 👱‍♂️ 2021g 💙
    Baby 👱‍♀️ 2023g 🩷

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    S drugom bebom je sve ok. Propisano mi je mirovanje za svaki slučaj.
    I ja ti savjetujem filmu kiselinu kad kreneš s planiranjem iduće trudnoće.
    Kažu da dođe onda kada se budeš najmanje nadala.
    Sretno!

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    *folnu

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.