Trudnoca u 30-ima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pajina@mala

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Drage moje, nova sam na forumu iako Vas dugo pratim 😊 Naime? Ja imam 34 godine a moj muz 32, i radimo na bebi vec 4 mjesec (otkako smo se vjencali). Malo me je strah posto nam je preko 30 godina da mozda necemo tako brzo postati roditelji i imam osjecaj krivice jer smo 6 godina bili u vezi i posvetili se karijerama a mogli smo mnogo ranije da udjemo u brak i da imamo bebu. Interesuje me koliko Vas ima da ste zatrudnile poslije 30. i da li Vam je trebalo puno vremena? Veliki pozdrav za Vas sve divne ste i samo tako nastavite 😍😍😍

  • Avatar MayaM

    MayaM

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Draga buduca mama,
    i ja imam 34 godine i u 35.sam tjednu.
    Na bebi smo radili 9 mjeseci i uspijelo nam je tek kad smo “odustali”.
    Toliko puta su mi savjetovali da se opustim i pustim prirodu da odradi svoje,
    ali sam ja uvijek bila napeta i u iscekivanju,pa na kraju i razocarana.
    Tek kad sam odlucila da vise necu paziti na plodne dane,poze,razloge neuspijeha,
    desi nam se sreća :)
    Jesu bitne godine,ali nisu ni toliko strašne da mislis negativno.
    Sretno !!!!!

  • Pajina@mala

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    MayaM


    Draga buduca mama,
    i ja imam 34 godine i u 35.sam tjednu.
    Na bebi smo radili 9 mjeseci i uspijelo nam je tek kad smo "odustali".
    Toliko puta su mi savjetovali da se opustim i pustim prirodu da odradi svoje,
    ali sam ja uvijek bila napeta i u iscekivanju,pa na kraju i razocarana.
    Tek kad sam odlucila da vise necu paziti na plodne dane,poze,razloge neuspijeha,
    desi nam se sreća :)
    Jesu bitne godine,ali nisu ni toliko strašne da mislis negativno.
    Sretno !!!!!

    Hvala puno na podrsci…😊 ja sam potpuno zdrava nikada nisam bila kod doktora a kamo li da sam imala problema sa zenskim reproduktivnim organima..ali citala sam da poslije 30. godine se smanjuje plodnost kod zene..a opet kazem sve je u Bozijim rukama…hvala jos jednom na potpori i tebi sretno sa ostatkom trudnoce i uzivaj 😍😍😍

  • Taida

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Draga,
    ja imam 35, muž 40, ulazimo u 20-i tjedan :)….prva nam je trudnoća, nakon godina Mirene, išli smo s onim stavom: hajdemo probati, uspjelo nam nakon 4 mjeseca :). Školska trudnoća, bez problema, tak da ima nade :). Sretno ti :)

  • Pajina@mala

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Taida


    Draga,
    ja imam 35, muž 40, ulazimo u 20-i tjedan :)….prva nam je trudnoća, nakon godina Mirene, išli smo s onim stavom: hajdemo probati, uspjelo nam nakon 4 mjeseca :). Školska trudnoća, bez problema, tak da ima nade :). Sretno ti :)

    Woow Taida 😀 pa to je bas za utjehu hah hvala puno i zelim ti mnogo srece i da uzivas sa bebacem kada dodje vrijeme 😍

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Ništa se ne događa kad se previše forsira. To ti mogu reći iz iskustva moje mame. Godinama pokušavala prirodnim putem začeti i uspjelo joj je tek u 41. kad se najmanje nadala 100% prirodnim putem. Jadna ona mislila da je menopauza, a kad tamo ja se stvorila. Jest da je veći dio trudnoće morala provesti na mirovanju, ali sve je prošlo ok.
    Porod je bio carskim rezom samo zato što je ona to strogo zahtjevala (1993. se valjda tako i moglo) i sva sreća jer sam bila grozna beba koja se rodila sa 3 puta omotanom pupčanim vrpcom oko vrata.

    [lilypie.com]

  • simke85

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    I suprug i ja imamo 31 godinu. 2 i pol godine smo se trudili oko bebe i evo nas u 38. tjednu. Suprug je zdrav, a ja sam imala dosta problema..stitnjaca, CINovi, jedan spontani..al, evo ga, uspjeli smo :) Nije nam palo na pamet odustati.. Samo pozitiva :)

  • ninjo

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Prva trudnoca nakon 30 je jos uvjek moguca samo treba biti uporan jer u oravilu ne dolazi tako brzo (iako naravno ima slucajeva), dok pak drugo dolazi bez problema i relativno brzo. Bitno je samo izbjeci zamku parole "ima vremena i pokusati to napraviti u ranim 30 ima.

  • frki

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    drage moje imam 29 godina a muz 32 i imamo tri cerkice.u aprilu sam imala mengu normalnu ko i do sada obilnu krvarenjem i bolnu i ponovo sad u maju sam dobila oko petog i trajalo mi do desetog stim sto sam sad prva dva dana imala ko normalnu mengu a ostali dani se vuklo smede to mi se nikad nije desavalo prije jer imam redovne mjesecnice i istog inteziteta.to je sve prestalo rekoh oko desetog a onda sam 13 osjetila i primjetila da su mi grudi bolne natecene  i osjetljive,imam bol u krizima i u stomaku a pocinju od lijevog jajnika i prosiri se po cijelom stomaku i tako me boli,nismo radili na bebi ,doslo mi je dva puta da povracam i imam pojacan miris i muke,od izutra po do poslijepodne imam proliv a posle zatvor stim sto sam cijeo vrijeme naduta ko da sam vola progutala a skoro da nista nejedem i ide stalno da piskim…..sumnjam na trudnocu iako prijasnje tri trudnoce sam znala da sam trudna jer menga nije stigla a sad nisam sigurna sta vi mislite

  • mTina

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, i ja sam u 32.godini vec. Pokusavamo,vec 2.mjesec nista. Ovaj puta je bilo u neplodnim danima ( 31 dan ciklusi traju i redovna je menstruacija). Ne vjerujem da ce to uspjeti. Ali eto zanima me, po vasem misljenju,kolika je mogucnost ostati trudna u neplodnim danima? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.