Ureaplazma i trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    34.tjedna. Sljedeći tjedan ću dobiti rezultate jel se povukla… 

  • Malena1801

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Drzim fige da je 😊

    I ti si isto kremu stavljala s aplikatorom?

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Sumamed ne pomaze kod ureaplasme al ga daju jer nemaju izbora u trudnoci. Ja ju evo jos uvijek imam nakon 2 ture antibiotika. Sad sam u 37.tjednu. Doktor kaze da ona nije bitna kod poroda, ona samo zna u rijetkim slucajevima radit probleme kod ranijeg otvaranja u 2.tromj (kod mene se to nije dogodilo). Meni isto nije pisalo kolka je vrijednost, nego samo da je izolirana.

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Malena1801

    Drzim fige da je 😊

    I ti si isto kremu stavljala s aplikatorom?


    Da, samo kremu. 2x. Joj te kreme je bilo posvuda. Uvijek mi je ujutro iscurila u gaćice.

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Belle84

    Sumamed ne pomaze kod ureaplasme al ga daju jer nemaju izbora u trudnoci. Ja ju evo jos uvijek imam nakon 2 ture antibiotika. Sad sam u 37.tjednu. Doktor kaze da ona nije bitna kod poroda, ona samo zna u rijetkim slucajevima radit probleme kod ranijeg otvaranja u 2.tromj (kod mene se to nije dogodilo). Meni isto nije pisalo kolka je vrijednost, nego samo da je izolirana.


    Sad sam zbunjena, meni piše vrijednost :(

    Mislim koliko sam ja proučavala da ona stvarno ne igra ulogu kod poroda, ovo što belle kaže,  i našla sam da je moja vrijednost 10 na 4 zapravo mala. 

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Ja sam bris radila u Rockfellerovoj dva puta i oba puta je pisalo samo ‘izolirana’ bez brojcane vrijednosti. Gdje si ga ti radila?

    [lilypie.com]

  • Malena1801

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Sumamed ne pomaze kod ureaplazme a moram ju pit+ partner….. ne kuzim.. ha ha

    I ja sam radila u rockfellerovoj

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ja sam prve nosila u zavod andrije štampara na mirogojsku.. I rezultate su mi poslali kroz par dana mailom. A sad drugi bris su mi radili u Petrovoj i nalaze će mi reći na sljedećoj kontroli u TA. Što je sljedeći tjedan i ono to mi je baš blesavo jer između svake kontrole mi je 3.tjedna pa već sam luda od čekanja… 

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Malena ginekolog nema izbora u trudnoci i zato daje sumamed. On je antibiotik sirokog spektra i u vecini slucajeva ne prodre dovoljno duboko za ureaplasmu (tako je meni doktorica rekla kad mi je davala terapiju u 18.tt). Ne moze ti dati doksiciklin (jedini koji ju ubija) jer djeluje negativno na razvoj bebe. Sumamed je siguran. Zato ga daju da se bar se necim pokusa je rijesit. Mozda kod tebe ode od sumameda, nikad ne znas. Ja osobno u svojoj okolini evo znam 3-4 slucaja gdje sumamed nije pomogao, sto ne znaci da tebi nece, ja samo prenosim sta mi je doktorica rekla. Sretno i javi. I nemoj brinut za ureaplasmu, ja iskreno ne znam nikog kome je ona potaknula otvaranje, jer da potice otvaranje onda bi potaknula i kod mene i kod svih cura koju tu pisu da su iznijele trudnocu normalno do kraja a imaju je otpocetka.

    [lilypie.com]

  • Malena1801

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Hvala na utjesnim rijecima…. nadam se da nece bit problema 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.