Vanmatericna trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BlueGirl

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Nisam mogla naci ovu temu na forumu pa sam otvorila ovu, vi je ugasite ako ima negde morala sam pisati ako ima neko da mi da misljenje o mom slucaju, menstruacija mi kasni 10 dana, odmah drugi dan kasnjenja bila mi je bleda crta na testu, medjutim 10 dan javi mi se oskudno krvarenje odradim betu ona 3100 ne vidi se trudnoca, beta posle 44h 4300, opet nista endometrijum zadebljan vise od 18mm, misle da je vanmatericna ali nisu sigurni, ni sami ne znaju, po mens sam trudna 5+4, mada taj odnos je mnogo kasnije bio po mom nekom misljenju da sam najvise 4 nedelja trudnoce.

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Beta bi se trebala u 2 dana izduplati ako je zdrava trudnoća u pitanju. S obzirom da se ništa još ne vidi a trebalo bi se ne znam koliko je to dobro. Ako osjetiš jače bolove odma idi na hitnu. 

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • BlueGirl

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Znaci verovatno je vm. Hvala u svakom slucaju.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Sve iznad bete od 1000 bi se nesto trebalo vidjeti u maternici…
    Posto se ne vidi apsolutno nista, kako i navodis, moguce da se embrij nalazi negdje drugdje..
    Odi po drugo misljenje za svaki slucaj i sretno !

    [lilypie.com]

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Pozdrav dame, evo mene opet dosadna, ali sva u strahu. 
    18.tog. Sam otisla privatno ginekologu i rekla mi je da sam trudna 5+5 plus da je trudnoca uredna i u maternici, no plod se ne vidi jer kaze da je prerano.
    Eh sad, danas me uzaaasno zaboljelo tamo gdje je osit, ramena, i kraljeznica, nemam niti krvarenja niti nicega, ali zelim samo vidjet da li je moguce da je vanmatericna bez obzira sta je ginekologinja rekla da je trudnoca u maternici 😏

    [lilypie.com]

  • MissT

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Doris3101

    Pozdrav dame, evo mene opet dosadna, ali sva u strahu.
    18.tog. Sam otisla privatno ginekologu i rekla mi je da sam trudna 5+5 plus da je trudnoca uredna i u maternici, no plod se ne vidi jer kaze da je prerano.
    Eh sad, danas me uzaaasno zaboljelo tamo gdje je osit, ramena, i kraljeznica, nemam niti krvarenja niti nicega, ali zelim samo vidjet da li je moguce da je vanmatericna bez obzira sta je ginekologinja rekla da je trudnoca u maternici 😏


    Doris3101

    Pozdrav dame, evo mene opet dosadna, ali sva u strahu.
    18.tog. Sam otisla privatno ginekologu i rekla mi je da sam trudna 5+5 plus da je trudnoca uredna i u maternici, no plod se ne vidi jer kaze da je prerano.
    Eh sad, danas me uzaaasno zaboljelo tamo gdje je osit, ramena, i kraljeznica, nemam niti krvarenja niti nicega, ali zelim samo vidjet da li je moguce da je vanmatericna bez obzira sta je ginekologinja rekla da je trudnoca u maternici 😏


    Ako je gin potvrdila da je t u maternici, nemoze biti vanmaternicna :) 

    MissT

  • Buba02

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zanimljivo gledam vase kom I sva sam u strahu Evo me po drugi put u bolnici beta ne raste kako treba svaki drugi Dan po 300se penje sad je 1367 a doktori tvrde da sam trudna 8tj halllo po kojoj logic I da Jos na se na dovezem Bila sam 20.2 na kontroli vidila se Gv danas 25.2 nema Gv sta raditi sva sam. U strahu ufff

  • M_iron_a

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene,
    Sinoc i jutros sam imala pozitivan test (onako blida druga crtica). Prije godinu dana sam imala vanmatericnu i sad me boli s druge strane gdje imam jajovod. Dosla sam na hitnu da odmah pregledaju sto mogu (a ne mogu puno toga jer mi M kasni samo jedan dan tako da je prerano) i da ne dozivim opet ono neugodno iskustvo od prije godinu dana i ostanem i bez drugog jajovoda. Cekam san nalaze bete, pa cu tek za dva dana, nakon novog testa, znati nesto vise. Medutum muci me to sto sam pila alkohol i pusila u zadnjih 20 dana…nisam od kad je test pozitivan, ali jesam prije i sad ne znam ima li neka od vas slicnu situaciju - da je imala problema oko ostvarivanja normalne trudnoce, a da je (nazalost) pila alkohol i pusila u prvim danima trudnoce, a da je na kraju ipak sve zavrsilo na dobro? Neugodno mi je ovo pitati na hitnoj pa eto pitam vas prije nego odem do redovne ginekologice. Hvala! 

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Sad si u fazi sve ili ništa, bilo prošlo, ne pij i ne puši vise

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • alby123

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Molim za pomoc.Naime pozitivan test mi pokazao drugu blijedu crtu i nakon sedmice dobijem tackasto krvarenje i nakod dan mi se mantalo i dobijem blijedo krvarenje.Sinoc malo.tamnije i odustanem evo spontani i malo bude pa stane.Odem na pregled i doktorica kaze sa ne vidi nista i da nema ploda u maternici pa onda kaze da vidi nesto al nije sigurna.Kaze da se mora beta pratit.Ja sumnjam na vanmatericnu jer krvarim bas oskudno al nema bolova.Napisala na nalazu Uterus u AVF uredne velicine,endometrij 16 mm,bez jasnih znaka grestacije ,u Douglasu slobodno tecnosti,trag krvi na vaginalnoj Sondi.Ovo mi je 2 godine nakon spontanog trudnoca i to nismo se nadali.Imal ko iskustva..

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.