Vitamini u trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Aurora99

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Trudna sam 9 tjedana. U 5-om tjednu ginekolog mi je dao dvije kutije Folacina, piti jednu na dan. U 7-om tjednu mi je dao Heferol također dvije kutije po jednu na dan radi graničnih vrijednosti željeza. Ne pijem nista osim toga i pretpostavljam da nikakve prenatalne ne dolaze u obzir jer su ovo velike količine folne i željeza. Molim preporuku što bi još trebala uzimati od vitamina.
    Hvala😊

  • Avatar Teab

    Teab

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Aurora ja sam sad usla u 14 tj i ne pijem nista drugo osim folacina,zeljeza i c vitamina,sve po naputcima doktora 

    👱‍♀️28 🧔30
    6/21 biokemijska
    25.9. ➕
    13.10 prvi pregled ❤ kuca
    9.11. Drugi pregled (velki smo 4,43 cm)
    23.11. Nifty-nizak rizik, dolazi nam mali hahar 💙
    26.11.-sve uredno veliki smo 7.7 cm
    7.12. Treci pregled 110 g,rastemo ❤
    3.1. 250g,sve u najboljem redu
    14.1. Anomaly scan+kontrolni pregled petrova 393 g,sve je kak treba bit
    27.1. ..

    31.3. Predzadnji pregled soc gin,imamo kilu i 800,mamina mrstilica 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina-Miha

    Tina-Miha

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Aurora99

    Pozdrav!
    Trudna sam 9 tjedana. U 5-om tjednu ginekolog mi je dao dvije kutije Folacina, piti jednu na dan. U 7-om tjednu mi je dao Heferol također dvije kutije po jednu na dan radi graničnih vrijednosti željeza. Ne pijem nista osim toga i pretpostavljam da nikakve prenatalne ne dolaze u obzir jer su ovo velike količine folne i željeza. Molim preporuku što bi još trebala uzimati od vitamina.
    Hvala😊


    Pozdrav 🙂
    Uz Heferol bi trebala piti i vitamin C radi apsorpcije.
    Ako piješ 1 tabletu, dovoljno ti je 500mg vitamina C (pola šumeće tablete)

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.