Voli li vaše dijete 'junk food'?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sany.miha

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imam ih troje i svi obožavaju jedino to jedu pa bi mi ovo dobro došlo da junk food bude malo ukusniji za njih i da bude zdravije.
    Najviše jedu pomfri i jedu ga barem 2 puta tijedno i još neke sitnice.A vidim da je ovo nešto novo pa bi i to pokušala napraviti. :D

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Ma obožavaju junk food no to se ne govori “na glas” jer bake špotaju.No kad su u školi moraju nešto jesti pa je to obično pizza ili hambić …Baš kao i svi a i mi roditelji volimo pojest nešto na brzinu i nešto nezdravo

  • Nanji

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Nažalost moji dečki baš vole, čak obožavaju junk food. Mogu izdvojiti od te “štetne” hrane neke od njihovih omiljenih - čips, coca cola, pomfrit…..

  • Merika

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Vole, vole, ne moram im niti užinu pripremati, jedan veliki čips s paprikom i 1/2 l coca cole je za njih sasvim ok, nažalost.

  • ANA8REND

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Da moji klinci vole junk food iako pokušavamo to svesti na minimum. Jako bi voljeli ovu knjigu pa da zajedno možemo kreirati zdravi junk food. Pozdrav.

  • ANA8REND

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Da moji klinci vole junk food iako pokušavamo to svesti na minimum - jednom tjedno nešto nezdravo. Jako bi voljeli ovu knjigu pa da zajedno možemo kreirati zdravi junk food. Pozdrav.

  • doroteica53

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Moje dijete je ovisnik o pizzi. Mogao bi je jesti svaki dan i to me ponekad izluđuje. Trudim se kuhati zdravo, ali on uz svu moju hranu pojede i obožavanu pizzu. Baš zato bi voljela dobiti ovu knjigu kako bi mogla napraviti zdravu pizzu.

  • dadoitea

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja sam baka koja obožava svoje unuke i već mi je pomalo zlo od hrane koju jedu u školi. Svaki dan topli sendvići, pizze ili hamburgeri. Prošli mjesec unuk si je pokvario želudac sa “prefinim” toplim sendvićem. Par dana nije jeo tu svoju omiljenu hranu, ali ovih dana je sve zaboravio i vratio se staroj navici. Da, voljela bi dobiti ovu knjigu, pa da mojim ljubimcima spremam zdravi junk food. Pozdrav od zabrinute bake.

  • Avatar ruzica.kerosevic

    ruzica.kerosevic

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Za sada najviše voli majčino mlijeko, a pravilnim navikama i raznovrsnom zdravom prehranom nadam se da neće zavoljeti junk food ! Ja ću se truditi najviše što mogu 

  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Mcdonalds jedva 4x na godinu,
    inače obožava ćevose i puno može pojesti a i to joj rijetko dajemo.
    Kebab rijetko..uglavnom voli dosta toga ali nastojimo da se svi čim zdravije hranimo.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.