Zanima me

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • karacic1

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Dobar dan! Ovako ako moze pomoc. Borim se s anksioznocu i depresijom vec 3 godine. Na par navrata sam imala strah sto ako sam trudna no ispostavilo se da nisam. Prosli mjesec je isto taj strah bio prisutan no napravila sam 4 testa i svi su bili negativni i par dana poslije sam dobila menstruaciju. Ovaj mjesec naravno strah opet prisutan ali puno jace. Pijem tablete od kojih mi je pocelo curit mlijeko i sad 10 dana prije menstracije imam iritaciju bradavica i nekad me znaju bolit jajnici,sad me zanima da li je tu moguca trudnoca jer od prosle mjesecnice koristimo zastitu.

  • karacic1

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    karacic1

    Dobar dan! Ovako ako moze pomoc. Borim se s anksioznocu i depresijom vec 3 godine. Na par navrata sam imala strah sto ako sam trudna no ispostavilo se da nisam. Prosli mjesec je isto taj strah bio prisutan no napravila sam 4 testa i svi su bili negativni i par dana poslije sam dobila menstruaciju. Ovaj mjesec naravno strah opet prisutan ali puno jace. Pijem tablete od kojih mi je pocelo curit mlijeko i sad 10 dana prije menstracije imam iritaciju bradavica i nekad me znaju bolit jajnici,sad me zanima da li je tu moguca trudnoca jer od prosle mjesecnice koristimo zastitu.


  • CharlieBell

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Google plaća 85 dolara po satu. Moja zadnja plaća bila je 8500 američkih dolara, radeći stotinu sati tjedno na mreži. Prijatelj mog mlađeg brata već mjesecima u prosjeku koristi 12 tisuća ljudi i zaposlen je dvadeset i dva sata tjedno. Ne mogu vjerovati koliko god jednostavno bilo jednom kad sam to pokušao. To je često ono što radim da bih provjerio daljnje detalje otvaranjem veze i klikom na (HOME TECH IL MEDIA.) Kliknite ovdje za više informacija…………https://clck.ru/RZVTh [clck.ru]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.