Mobili

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • medoštedo

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Meni se siđaju mobili jer su zanimljivi , puni boja koje bebu smiruju i razigraju. Uz laganu muziku i pokret tih figurica beba se brzo umiri i zaspi. MOji stariji klinci su ga imali i uživali u muzici međutimpoklonili smo ga pa nam sad fali našem malom braci.

  • Avatar štrumfić

    štrumfić

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Meni se jako sviđaju zato što su zabavni, obično veselih boja i oblika i likova koje vole i djeca i odrasli. Umiruju, uspavljuju i prekrasan su ukras u svakoj dječjoj sobi. Kasnije mogu poslužiti kao dekoracija za zavjese ili neku torbicu i slično. Uglavnom izazivaju pozitivne emocije i svi im se vesele….

  • vanja_cro

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Veseli, zabavni, šareni. Kad ih pogledam cijeli dan mi se oboji veselim bojama. Pa kako se mala curka ne bi veselila takvom mobilu.

  • parabens

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    jer su lijepi, razigrani, veseli i izmame smješak i radost, pa tko ih onda ne bi volio?

  • JENNY1

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mene oduševljavaju mobili još iz djetinjstva. Prekrasni, šareni, najčešće lijepih oblika životinja bili su prvo što sam spazila u nečijoj dječjoj sobi ili iznad dječjeg krevetića. To mi je i prva asocijacija na moju prvu trudnoću kada sam saznavši veselu vijest prvo pomislila :''E sada ću i ja napokon nabaviti jedan prekrasni šareni mobil za moju bebicu''. Sam pogled na njihovo šarenilo u trenu me oraspoloži i u mislima vraća u trenutke slatkog iščekivanja i opremanja dječje sobice.

  • doroteica53

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Meni su fascinantni, posebno ako su lijepo i zanimljivo dizajnirani. Djeca ih jako vole, jer im zaokupe pažnji, ali ponekad ih i umire, pa tako lakše zaspu. Drago mi je da ih ima puno vrsta i nisu preskupi pa ih svaki roditelj može priuštiti svojem djetetu.

  • tihanakatinic

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    jer se gibaju, mame osmijeh i uveseljavaju djecu, ali i odrasle…

  • NAANAA

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Moram priznati da sam malo u nedoumici oko mobila :). Ima ih estetski jako šarenih i veselih i to je bebama zanimljivo,vidjela sam jedan gdje je glazba užasno iritantna,našla sam jedan koji je valjda od zlata ali prekrasannn :).  Ako dijete voli i veseli se tome onda  zašto ne,neka se vrti :) samo ja sam takve sreće da bih ja,i naše ribice u akvariju mogle prije zaspati od mog djeteta.

  • lu6cka

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mobil je bio pravo otkriće izazvao je pravo oduševljenje i kod mene i kod moje bebe. Mali medeki koji se vrte i k tome sviraju… a iz bebe izvlače neopisive zvukove:) sretno lupanje rukama i nogama i smijeh, skvičanje, radost i veselje za bebu, a samim time i za mamu, sve to može mobil:)

  • marina289

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    U mobile sam se zaljubila kad sam prije pet, sest godina cuvala jednog dvogodisnjaka-imao je prekrasan mobil od drvenih slonica. Svaki put kad sam dosla iznova sam im se divila. Jednog koji zvoni na povjetarcu imam i doma objesenog u vrtu na ogradi :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.