Mobili

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    iskreno,nisam imala pojma što je to.sad mi se trudnoća bliži kraju pa sam malo proučavala.cijene nisu tako male,ali ćemo se potruditi naći jedan za našu bebu.pretpostavljam da će uživati

  • Avatar EcioiGabi

    EcioiGabi

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Šareni i vrckasti, a opet umirujući i preljepi oku. I dan danas sa 32.g. stanem na minut kraj svakog dućana u kojem ugledam mobile, mogla bih ih gledati satima, mislim da ne postoji beba kojoj se ne bi svidjeli i kojoj ne bi zaokupirali pažnju i izazvali radoznalost. Nažalost preskupi su.

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Posjedujem veliku zelju da Vam ispricam svoju pricu o mobilima. Sa samim pojmom sam se prvi put susrela u svom skolovanju na satu likovne kulture. Vec su mi tada zaokupile paznju te male carobne skulpture u pokretu koje su se pomicale pri strujanjima zraka. Stvarale su niz divnih formi i oblika. Osjecala sam se kao malo dijete koje stoji u lunaparku i gleda sarene vrtuljke. Kako je prolazilo vrijeme, paznju mi je polako okupljala literatura o trudnoci i odgoju djece. Tada sam spoznala mnoge prednosti ove igracke. Prednost mobila se ne ocituje samo u laganim pokretima koji lako plijene pozornost djeteta smirujuci ga za san, vec i u poticanju djetetove maste kako bi lakse u glavi smisljao price i tako jacao svoju kreativnost. Samim time pruza dobru vizualnu a cesto i zvucnu stimulaciju. Sreca koju mozemo vidjeti u djetetovim ocima dok promatra mobil ne moze se opisati rijecima. Lice ispunjeno radoscu, smijesak od uha do uha i veselo lupkanje rukama i nogama sa ceznjom da dohvati te male stvarcice dovoljno govore za sebe. A kad se osjeca umorno, samo ih blago promatra dok lagano tone u san. Izgleda tako spokojno i sretno, kao da ne postoji nista lose na ovom svijetu. Upravo iz navedenih razloga obozavam mobile i ucinilo bi me iznimno sretnom da docekam svoju bebicu s tim cudesnim poklonom iznad krevetica. Oboje bi vam bili jako zahvalni, a ja bih joj jednog dana ispricala pricu o dolasku mobila u njezinu sobicu. :)

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Duvijek sam voljela mobile jer su meni predstavljali dječju radost i razigranost…..I prvo na što sam pomislila kad sam zatrudnjela je bilo moram kupiti mobile za kinder.Eto,jednostavno su prekrasni ma kakvi bili:)

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala vam na sudjelovanju u nagradnom natječaju!
    https://klokanica.24sata.hr/beba/zabava-s-bebom/zasto-djeca-ali-i-odrasli-toliko-vole-mobile-1618 [klokanica.24sata.hr]
    Dobitnici Flensted mobila za djecu su: svedskapelena i chocolate, a oni će biti obaviješteni i putem e-maila. Čestitamo dobitnicima!
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete zašto vam se sviđaju mobili, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.