zatvor stolice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ahh, vec sam mislila da samo ja imam problem :D
    stolica mi je bila kao svicarski sat dok nisam saznala za hematom, bas kao ti bjap, bojim se naprezanja i valjda  to sad psiholoski potpuno zaustavljam. u 10 dana imala sam stolicu  2x i to uzasni proljev 
    kavu ne pijem jer mi se zgadila jos prije par tjedana i tako nemam nikakav stimulans. mozda uzmem taj dulcolax, ako uskoro ne zavrsi ova faza.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Beag znam kako ti je ja svako toliko imam problem sa tim UZAS.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Tako je svima. Progesteron uspori probavu. Preživjet ćemo! :)

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    da, bas.. samo jos jedna u nizu trudnickih tegobica! 

    danas sam se sjetila neceg sto mi je prije pomagalo pa cu probati sutra ujutro, nataste popiti casu vode s iscjedenim cijelim  limunom ( bez secera )

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    beag


    da, bas.. samo jos jedna u nizu trudnickih tegobica! 

    danas sam se sjetila neceg sto mi je prije pomagalo pa cu probati sutra ujutro, nataste popiti casu vode s iscjedenim cijelim  limunom ( bez secera )

    Tako je, još bolje ako je voda topla! To i ja popijem, ujutro na prazan želudac, a za doručak poslije zobene + mljevene lanene sjemenke i nemam većih problema s probavom. Treba jesti i dosta povrća i voća i piti puno vode, sve to pomaže probavi, a i dobro je za zdravlje općenito!

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Meni je moja pokojna baka govorila da je za zatvor super popiti na tašte: mlaku zašečerenu vodu sa žlicom ulja!!! E sad, ne znam jel bi to pomoglo u trudnoći. Inače, za zatvor je super piti gorku sol, ali ne znam jel se smije u trudnoći.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    probajte “jacu” ( 2 zlicice na pola case vode ) cedevitu   ne znam tocno zasto, ali meni danas pomoglo  crijeva proradila u 10 minuta hihi.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Našla ti rješenje!!! 

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    bjap


    Meni je moja pokojna baka govorila da je za zatvor super popiti na tašte: mlaku zašečerenu vodu sa žlicom ulja!!! E sad, ne znam jel bi to pomoglo u trudnoći. Inače, za zatvor je super piti gorku sol, ali ne znam jel se smije u trudnoći.

    Mislim da bolje ne to u trudnoći!

    Meni zna čak pomoći i čaša obične, hladne vode ujutro na prazan želudac. A čula sam i za žličicu maslinovog ulja sa par kapi limunovog soka (isto ujutro, prije jela).

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    da, nadam se da ce i u buduce biti jednako djelotvorna 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.